Angle down Atgal

„General Financing“ paaiškino, kodėl nutraukė bendradarbiavimą su B. Vanagu

Po devynerių sėkmingo bendradarbiavimo metų š. m. lapkričio 13 d. „General Financing“ atstovai raštu informavo Benediktą Vanagą ir „Team Pitlane“ komandą apie vienašališkai nutrauktą partnerystę.

Tai reiškia, kad B. Vanago ekipažas į Dakaro lenktynes gali ir neišvažiuoti. Kiek vėliau „General Financing“ paaiškino sutarties nutraukimo motyvus.

„General Financing“ didžiuojasi turėjusi galimybę remti Benedikto Vanago komandą devynerius pasiekimų kupinus metus. Nuoširdžiai vertiname šią įstabių rezultatų pasiekusią partnerystę.

Iki pat vakar vakaro vyko derybos, asmeniškai tarėmės su B. Vanagu dėl artėjančio 2020 m. sezono. Visgi išsiskyrus vizijoms ir neradus bendro kompromiso, net ir po ilgų diskusijų bei skirtingų pasiūlymų iš mūsų pusės esame dėkingi už nuotykių ir pergalių kupinus devynerius bendradarbiavimo metus.

Sparčiai artėjant kitam „General Financing“ etapui – pasiruošimui tapti banku, norime suteikti realizacijos galimybę ir kitokio pobūdžio projektams, kuriais sprendžiamos aktualios socialinės temos“, – rašoma bendrovės pranešime.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite