Sportas2019 m. Vasario 21 d. 15:50

Gėles Karoliui Dombrovskiui Atvirame Europos biatlono čempionate Baltarusijoje

72986

Vasario 20 dieną 20 km individualiosiomis lenktynėmis biatlonininkai pradėjo varžytis dėl Europos čempionato medalių. Varžybose sužibėjo nemenčinietis Karol Dombrovski, užėmęs 6 vietą ir pirmą kartą patekęs į gėlių apdovanojimo ceremoniją.

Karol labai gerai pradėjo lenktynes, greitai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulomis pataikė į visus taikinius ir slydo 10 pozicijoje, atsilikdamas nuo lyderio norvego Tarjei Boe 37 sek. Antrame šaudyme stovint stiprūs vėjo gūsiai trukdė taikliam šaudymui, bet nemenčinietis pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 4 vietą. Įveikęs pusę distancijos Karol Dombrovski buvo 4 vietoje, atsilikdamas nuo lyderio 1 min.32 sek. Trečią šaudymą gulint Lietuvos atstovas irgi buvo taiklus ir pakilo į antrą vietą, būdamas vienas iš dvejų biatlonininkų, kuriems pavyko pataikyti 15 kartų iš 15 galimų šūvių. Deja, paskutiniame šaudyme stovint pirmi du šūviai skriejo pro šalį ir Karolis paskandino šansus atsistoti ant nugalėtojų pakylos. Likę trys šūviai buvo taiklus ir Karolis tęsė kovą dėl patekimo į geriausiųjų dešimtuką.

Geros fizinės formos dėka nemenčinietis labai greitai įveikė paskutinį 4 km ratą ir finišavo 6 vietoje tarp 104 biatlonininkų, įveikęs 20 km už 55 min. 34,6 sek. (2 baudos minutės). Deivid Demkov užėmė 80 vietą su rezultatu 1 val. 04 min. 37,7 sek. (4 b. min.), Lukas Jakeliūnas finišavo 97, užtrukęs distancijoje 1 val. 09 min. 06.0 sek., šaudykloje suklydęs 10 kartų. Nugalėjo bulgaras Krasimir Anev su rezultatu 53 min. 18,1 sek (1 b. min.)

Sveikiname Karolį ir linkime sėkmės ateityje.