Angle down Atgal

„Gelbėkit vaikus“ vadovė: mūsų išgyvenimas yra pakibęs ant plauko

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė sako, kad kol kas skaičiuojama, jog organizacija dėl susidariusios karantino situacijos šiemet gali prarasti 40 proc. aukų.

„Mūsų gyvenimas taip apsivertė aukštyn kojomis, kad kai bandome susiskaičiuoti, kiek aukų prarasime, tai vidutiniškai 40 proc. to, kas buvo šiemet numatyta ir kuo buvome tikri. Teko atidėti mūsų kasmetinį paramos koncertą, aukų dėžutės visiškai sustojo, nes jos praktiškai visos parduotuvėse, bet ne maisto. Verslo įmonės kai kurios sustojo, ir aš tai puikiausiai suprantu. Mūsų išgyvenimas yra pakibęs ant plauko. Vienintelė mūsų viltis ir išsigelbėjimas, tai žmonių geranoriškumas, supratimas ir palaikymas“, – LRT laidoje „Dienos tema“ sakė R. Dičpetrienė.

Anot jos, organizacijai nustojus veikti, likimo valiai būtų palikta pusšimtis vaikų dienos centrų.

„Už mūsų pečių yra daugiau nei 50 vaikų dienos centrų, kuriuos lankydavo per 1000 vaikų kiekvieną dieną. (...) Jeigu mes patys, kaip organizacija, neišgyvensime, tiesiog paliksime už savo nugaros praktiškai likimo valiai 50 vaikų dienos centrų visoje Lietuvoje“, – sakė ji.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite