Angle down Atgal

Gelbėdamiesi nuo karščio prižadino gyventojus

Ankstyvą penktadienio rytą Didžiosios gatvės gyventojai pabudo nuo netikėto triukšmo. Ketvirtą valandą ryto palei namus ėmė marširuoti miestą prižiūrinčios įmonės „Ecoservice projektai“ technika, purškianti chemikalus. Tvankią naktį nuo karščio atvirais langais besigelbėję žmonės skubėjo užsidarinėti langus ir pyko dėl atimtų saldžiausio miego valandų.

Gavo įspėjimą

Apie tai, kad anksti ryte gyventojų ramybę sudrumstė miestą prižiūrinčios įmonės darbuotojai, išsiaiškinęs situaciją patvirtino ir miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

„Įvyko nesusipratimas. Ta firma, kuri prižiūri šaligatvius, nepagalvojo, neįvertino situacijos, anksčiau išleido traktorius ir pradėjo darbus.

Aš juos įspėjau, kad tai nepasikartotų – nes visiems galioja Triukšmo valdymo įstatymas, ir iki 7 valandos ryto turi būti tyla“, – kalbėjo miesto seniūnas, apgailestaudamas dėl susidariusios situacijos ir atsiprašydamas už sukeltus nepatogumus gyventojams.

Purškė žoles

Paaiškėjo, kad taip anksti ryte buvo sumanyta nupurkšti šaligatvius nuo nepageidaujamų žolių.

„Buvo purškiami chemikalai. Reikia suprasti, kad tokiu oru tarp trinkelių žolės auga labai greitai, rankomis jų niekas neravi, o chemikalus naudoja visos tokio tipo įmonės.

Tiesa, noriu įspėti, kad ten purškiamas tikrai ne „Roundup“, jis jau seniai nenaudojamas. Purškiami naujos kartos herbicidai, kurie nėra kenksmingi žmonėms, aplinkai, veikia tik žoles“, – ramino seniūnas.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite