Angle down Atgal

Gegužės 31-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 31-oji - Pasaulinė nerūkymo diena. Pasaulinė šviesiaplaukių diena.

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė šią dieną Pasauline diena be tabako. Visi rūkantieji raginami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

Gegužės trisdešimt pirmoji, penktadienis - 151-oji metų diena (penktoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 214 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas;

rytoj: Galindė, Hortenzija, Jodaugas, Jogaila, Justinas, Juvencijus, Konradas;

poryt: Algis, Auksė, Ąžuolas, Ąžuolė, Ąžuolis, Erazma, Erazmas, Eugenija, Eugenijus, Razma, Razmas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.52, leidžiasi 21.41. Dienos ilgumas - 16.49.

Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

"Narsus žmogus kenčia nesiskųsdamas, o silpnas skundžiasi nekentėdamas" (P. K. Buastas).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 31-ajai, penktadieniui

AVINAS. Regis, teks tvarkyti piniginius, komercinius, nuosavybės reikalus arba atlikti kruopštumo ir greitos reakcijos reikalaujančius darbus. Neblogai jausite, iš kur dvelkia nauda. Venkite impulsyvumo, jeigu vairuojate.

JAUTIS. Visą dieną būsite linkę atvirai ir drąsiai reikšti savo iniciatyvą, originalius norus. Jeigu kartu jums nepristigs ir gudrumo, subtilumo, savo tikslą išties pasieksite. Galite susižavėti įdomiu nepažįstamuoju.

DVYNIAI. Galite pasijusti vieniši ir nesuprasti. Jums gali pasirodyti, kad daug gerų norų pavirto tuščiomis kalbomis bei pažadais. Neverta dramatinti - nebūtinai esate teisūs. Kai kas kaip tik gali išeiti į naudą. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu.

VĖŽYS. Nusiteikite bendravimui, pažintims, svečiavimuisi, nes niekur nuo to nedingsite. Gali užsimegzti ilgalaikis draugystės, partnerystės ryšys. Užmirškite buvusius praradimus, optimistiškiau žvelkite į ateitį.

LIŪTAS. Jeigu domitės politika, verslo reguliavimu, kažkokios naujienos sukels susirūpinimo. Arba galbūt jausitės nusivylę meilės, draugystės reikalais, tačiau šioje srityje viskas priklauso nuo jūsų norų bei požiūrio.

MERGELĖ. Šiandien šiek tiek pavojinga pervertinti savo jėgas bei galimybes - jums teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus. Vakaras gali būti turiningas, o gal ir romantiškas.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad šiandien iš jūsų bus reikalaujama daugiau, nei esate pasirengę duoti ar prisiimti, todėl labai nerimausite. Visgi sulaukę kitų žmonių dėmesio, patarimų, turėtumėte pasijusti tvirčiau.

SKORPIONAS. Vienas šiandienis susitikimas gali būti labai naudingas dėl įdomių patarimų, originaliai pareikšto pašnekovo požiūrio. Labiau vertinkite žmones, kurie jums neabejingi ir kuriems esate įsipareigoję.

ŠAULYS. Iš ryto jums bus sunku slėpti simpatijas ir antipatijas. Beskubėdami galite pamiršti kažkuo pasirūpinti. Būkite kantrūs ir taktiški, antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Iš rimto darbo tikėtini apčiuopiami rezultatai.

OŽIARAGIS. Šiandien mintys suksis apie pramogas, renginius, pasirodymus ir pan. Nepašykštėkite geranoriško dėmesio mylimam asmeniui, vaikams. Didelė tikimybė, kad išsiaiškinsite nesutarimus ir santykiai pradės judėti nuostabia vaga.

VANDENIS. Būsite emocionalūs, linkę elgtis skubotai, neatsargiai. Tai visiškai nepatartina, ypač vairuojant, ką nors veikiant su technika, elektra. Vakaro pokalbis gali atnešti aiškumą, supratimą, kurio jums trūko.

ŽUVYS. Iš ryto stresuosite dėl numatomo svarbaus susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Galite gauti netikėtą žinią, pranešimą. Yra tikimybė, kad svarbiam reikale jums pasitarnaus pažįstami žmonės, tarpininkai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite