Angle down Atgal

Gegužės 18-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 18-oji – Tarptautinė muziejų diena. Tarptautinė žavėjimosi augalais diena.

1977 m. Maskvoje vyko 11-oji Tarptautinės muziejų tarybos konferencija, kurioje buvo nuspręsta minėti Tarptautinę muziejų dieną. Nuo 1978 m. ši šventė gegužės 18 d. minima 150 šalių. Įvairių šalių muziejuose rengiamos atvirų durų dienos, konferencijos.

Nuo 2012-ųjų kasmet gegužės 18 dieną minima Tarptautinė žavėjimosi augalais diena. Šventę inicijavo Europos augalų tyrimų asociacija (European Plant Science Organization, EPSO). Diena minima visose pasaulio šalyse. Ji skirta pagerbti žemėje augančioms augalų rūšims, kurių mokslininkai suskaičiuoja daugiau nei 250 tūkstančių.

Gegužės aštuonioliktoji, antradienis – 138-oji metų diena (antroji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 227 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas;

rytoj: Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas;

poryt: Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.10, leidžiasi 21.21. Dienos ilgumas – 16.11.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Žmogaus elgesys gamtoje – jo sielos veidrodis“ (V. Bergas).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 18-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiokių tokių problemų gali kilti dėl vaikų, piniginių reikalų, skolų, mokesčių. Tačiau situacija netrukus pagerės, jeigu rūpinatės namais, stengiatės, kad jūsų šeimai būtų jaukiau ir patogiau gyventi.

JAUTIS. Regis, apniks abejonių, kils nesutarimų, susijusių su partnerystės santykiais, šeimos gerove. Visa tai išsisklaidys, jeigu vietoj nervingų ekscesų atvirai pasitarsite su artimais žmonėmis.

DVYNIAI. Regis, jus šokiruos nepažįstamų žmonių komentarai, apkalbos internete ir kitur. Pasitelkite kantrybę, kad nepratrūktumėte ir nepakenktumėte savo autoritetui.

VĖŽYS. Nors ir nelengva, stenkitės bendradarbiauti, tvarkant verslo reikalus. Jeigu aktualu, aiškinkitės klausimus, susijusius su kreditavimu, nuoma. Galite išleisti nemažai pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams.

LIŪTAS. Šiandien turbūt neišvengsite nervingų situacijų. Pasistenkite neprarasti emocinės pusiausvyros. Lengva įgyti „sunkiasvorių“ priešų, kurių įgūdžiai oponuoti ir kenkti yra gerai išlavinti.

MERGELĖ. Regis, jus erzins bei vargins kasdieninė rutina, darbai ir aplinkiniai. Norėsite pakeisti aplinką. Su malonumu pabūtumėte vieni negyvenamoje saloje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nelabai norėsis dirbti, bet atrodo, kad nuo to neišsisuksite. Jums atrodys, kad daug kas pageidauja jūsų draugijos, dėmesio. Galite šiek tiek nusivilti, atskleidę to dėmesio motyvus.

SKORPIONAS. Ši diena gali būti įtempta, nervinga, bet įdomi. Regis, kils idėjų, susijusių su profesijos, karjeros sritimi. Visgi aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi.

ŠAULYS. Jums labiausiai rūpės nekasdieniški planai ir užsiėmimai. Tikriausiai pavyks gauti reikiamos informacijos, atlikti intelektinę užduotį, tačiau tikrai ne iš karto. Prireiks pastangų.

OŽIARAGIS. Netikėti jūsų sumanymai gali pareikalauti išlaidų, investicijų. Nelabai seksis tartis dėl paskolų ar ryšių su žmonėmis, kurie galėtų vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis jus paremti, suteikti jums ar jūsų vaikams daugiau galimybių.

VANDENIS. Tikėtini ginčai su oponentais, konkurentais. Artimi žmonės taip pat bus kaprizingesni. Nederėtų nertis iš kailio, kad pramuštumėte sieną bei kaltinti kitų, kad jums nepadeda.

ŽUVYS. Bus nelengva, jeigu turite dalyvauti darbo interviu, parengti pranešimą, informaciją ir pan. Nelabai seksis atskirti melagienas nuo tikrų faktų. Labiau rūpinkitės sveikata, higiena.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite