Angle down Atgal

Gegužės 12-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 12-oji – Tarptautinė slaugytojų diena.

Ji minima Tarptautinės Raudonojo Kryžiaus organizacijos sprendimu, pagerbiant anglų medicinos seserį Florence Nightingale (1820 05 12-1910 08 13). Krymo karo metu F. Nightingale Turkijoje organizavo sužeistųjų gydymą ir priežiūrą, o vėliau tapo pirmąja slaugių kursų rengėja Anglijoje.

Gegužės dvyliktoji, trečiadienis – 132-oji metų diena (trečioji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 233 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė;

rytoj: Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;

poryt: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.21, leidžiasi 21.11. Dienos ilgumas – 15.50.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Visos žmogaus jėgos – tai laiko ir kantrybės mišinys“ (O. de Balzakas).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 12-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Derėtų nuodugniai apsvarstyti savo turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Stenkitės suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms.

JAUTIS. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų arba patys siūlysite naujoves, trauksite kitus į avantiūras. Nederėtų žaisti lengvabūdiškų žaidimų, jeigu jie gali pakenkti draugystės, meilės santykiams bei jūsų reputacijai.

DVYNIAI. Šiandien daug galvosite apie nuo kitų slepiamas problemas bei viltis. Tai gali būti susiję su pomėgiu, liga ar nelegaliu uždarbiu. Kas tai bebūtų, norėsis, kad ir toliau liktų paslaptyje. Dėl to būsite linkę netgi kažką paaukoti.

VĖŽYS. Aktyviau suksitės pirmoje dienos pusėje. Gali būti, kad įsiliesite į naują bendraminčių grupę, užmegsite pažinčių. Nuo pavakarių jau bus sunkiau ir fiziškai, ir emociškai. Nebesinorės bendrauti. Stenkitės būti pozityviai nusiteikę.

LIŪTAS. Kad ir kokie rūpesčiai jus kamuotų, pasistenkite išlikti geros nuotaikos ir negadinti jos kitiems. Regis, jums pavyks pastūmėti pirmyn dalykinius reikalus, rasti reikalingų bendradarbių ar bendraminčių.

MERGELĖ. Ši diena tarsi leis pradėti naują darbų ir planų ciklą. Neapsiriksite, jei šiandien planuosite perspektyvas, būsimus žingsnius. Tikėtina nebloga žinia, dėl kurios kils ūpas keisti įvaizdį.

SVARSTYKLĖS. Tiktų planuoti šeimos biudžetą, pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Artimas žmogus ar kolega gali pateikti naudingą pasiūlymą, padėti įsigyti norimą daiktą, informaciją.

SKORPIONAS. Esate darbštūs, stengiatės ne vien dėl savęs. Tačiau jums nelengva dėl to, tenka bendrauti su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis. Visgi nusimint neverta, nes daugėja ir aktyvių gerbėjų.

ŠAULYS. Šiandien gali tekti apsispręsti konkrečiu dalykiniu klausimu. Akivaizdu, kad labiau parūps įvaizdis, tvarka, išorinis grožis. Tai gali pasireikšti visose srityse – gyvūnų, namų, sodo, darbo, stiliaus.

OŽIARAGIS. Kils fantazijų, susijusių su meile, praturtėjimu. Norėsis mėgautis gyvenimo malonumais. Tam tikra prasme galite prarasti saiką ir kuklumą. Pernelyg nepataikaukite vaikų kaprizams.

VANDENIS. Jums derėtų nepersidirbti ir kiek įmanoma daugiau laiko praleisti su šeima, susitvarkyti buitį. Gali kilti pagunda išleisti nemažą sumą pinigų tam, kad jūs patys ar jūsų aplinka taptų gražesnė, patogesnė.

ŽUVYS. Šiandien bus lengva ir įdomu bendrauti. Tačiau kažkuo gali nustebinti artimas žmogus. Dėl keisto pokalbio kai kurie planai gali pakrypti į neplanuotą pusę.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite