Lan Da­vid­son nuo­tr.
Angle down Atgal

Ge­riau­sia vie­ta jau­kiam po­rų poil­siui – na­mas ant van­dens

Pa­si­ro­do, ir na­mai ga­li plau­kio­ti van­de­ny­je. Šis na­mas Aust­ra­li­jo­je dar ir gy­ve­na­ma­sis! Ja­me ga­li ap­si­sto­ti tie, ku­rie no­ri pa­būti ato­kiai nuo visų ar šiuo ne­ra­miu lai­ko­tar­piu – sa­vii­zo­liuo­tis.

Prabangus poilsis ant vandens siūlomas Australijoje „Lilypad Palm Beach“ viloje, esančioje netoli Palm Byčo Naujajame Pietų Velse.

Šio plaukiojančio, saulės energiją naudojančio namo projektuotojas ir savininkas yra Chuckas Andersonas. Pasak jo, namas pastatytas, naudojant atsinaujinančias medžiagas. „Norėjau sukurti kažką tokio, kas būtų ypatinga, patrauklu ir kas leistų pajusti vandens magiją. Manau, man pavyko“, – sako vyras.

Ši prabangi vieta skirta 2 asmenims. Joje yra svetainė su židiniu, virtuvė ir net vyno rūsys. Antrajame aukšte yra karališko dydžio lova, taip pat – vonia, prilygstanti esančioms SPA procedūrų salonuose. Lauke įrengta terasa, kurioje galima degintis karštą dieną ar vakare romantiškai stebėti saulėlydį.

Apsistojus name, galima mėgautis ir įdomiomis veiklomis. Siūloma išbandyti irklavimą, žvejybą, nardymą. Negana to, šalia esančiame paplūdimyje galima surengti smagią iškylą arba pasikviesti masažuotoją ir mėgautis atpalaiduojančia procedūra.

Namas buvo įrengtas dviem asmenims, tačiau, pasak savininko, ten įmanoma organizuoti šventes 16 žmonių. Paprastai ten apsistoti galima visus metus, vasarą ilsėtis geriausia dėl oro, tačiau ir žiemą šioje vietoje būna apie 10–17 laipsnių temperatūra.

Viena naktis „Lilypad Palm Beach“ viloje porai kainuoja 1 300 dolerių.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite