Angle down Atgal

Gatvės muzikos diena žadins Klaipėdos gatves iš snaudulio

Lietuvoje šeštadienį skambėsianti Gatvės muzikos diena uostamiestyje įsilies į kitą didelį Klaipėdos renginį - 10-ąjį Laivų paradą. Ne pirmus metus „draugaujantys“ renginiai žadina Klaipėdą iš žiemos snaudulio į miesto gatves ir vandenis išvesdami tūkstančius žmonių bei dešimtis laivų ir laivelių.

Gatvės muzikos diena Klaipėdoje šiemet vyks aštuntąjį kartą. Pasak organizatorių, kasmet renginio atlikėjų būrys gausėja: praėjusiais metais dalyvauti Gatvės muzikos dienoje buvo užsiregistravę 45 atlikėjai ar grupės, šiemet tikimasi šį skaičių pagausinti.

Muzikos atlikėjai šiemet draugijon kviečia ir spalvų virtuozus. Šiemetis Gatvės muzikos dienos šūkis - „Pamatyk muziką“. Tad bet koks bandymas muziką išreikšti spalvų potėpiais - laukiamas ir sveikintinas reiškinys.

Didelis dailininko Mindaugo Pupelio paveikslas įamžins ir Klaipėdos skambėjimą. Menininkas muziką drobėje kurs Karlskronos aikštėje, kur suplanuotas ir Gatvės muzikos dienos atidarymo renginys. Čia nuo vidurdienio įsikurs Klaipėdos laivų parado vaikų kūrybinės dirbtuvės „Burinuko uostas“. Čia vidurdienį apie šventės atidarymą paskelbs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, prisijungsiantis prie Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetų būsimųjų režisierių muzikinės programos „Danuko Dunduliuko istorijos“.

Specialiai prieš vidurdienį prie Karlskronos aikštės išsirikiuos margaspalvis VW „vabalų“ paradas, o jo dalyviai garsiniais signalais taip pat įsilies į muzikinę programą.

Klaipėdos Gatvės muzikos dienos žemėlapyje - 20 muzikinių aikštelių. Jos pasklidusios po visą senamiestį, keletas - Herkaus Manto gatvėje. Atlikėjų įvairovė didžiulė - nuo pradedančiųjų muzikantų iš vaikų muzikos studijų iki aukščiausio lygmens profesionalų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite