Angle down Atgal

Gatvės muzikos diena – jau ir Alytuje: parodykite savo gebėjimus!

Prieš keturiolika metų Lietuvoje prasidėjus gatvės muzikos vajui, jis atvilnijo ir į Alytų. Jau liepos 17-ąją dieną Dzūkijos sostinės gatvės skambės nuo įvairios muzikos. Dalyvauti šiame renginyje dar gali suspėti visi grojantys, dainuojantys ar bet kaip kitaip muzikuojantys žmonės.

Gatvės muzikos diena – šventė, kai įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose visi mokantys ir norintys muzikuoti išeina groti, dainuoti gatvėse, skveruose, aikštėse ar net viešajame transporte! Tądien miestų gatvės skęsta muzikos garsuose, o šventės žiūrovai gėrisi muzikantų pasirodymais. Nesvarbu, ar esi profesionalus muzikantas, ar mėgėjas, groji metalą ar sutartines – šventėje dalyvauti gali visi!

Gatvės muzikos diena vyksta liepos 17-ąją. Renginys prasidėjo dar 2007-aisiais, kai idėjos autorius muzikantas Andrius Mamontovas savo draugams išsiuntė elektroninį laišką ir pakvietė išeiti groti į sostinės gatves. Nuo to laiko idėja taip išpopuliarėjo, kad tapo ne tik visos Lietuvos miestų gatves muzikos garsais užliejančia švente, bet jau ir tarptautine tradicija.

Šiemet Gatvės muzikos diena vyks ir Alytuje! Alytuje gausu muzikuojančių žmonių, tad pasinaudokite proga parodyti savo gebėjimus. Kviečiame grojančius, dainuojančius ar kitaip ritmingai mokančius pritraukti dėmesį registruotis į Gatvės muzikos dieną Alytuje! Liepos 17-ąją net 11-oje vietų centrinėje miesto dalyje gali skambėti muzika. Interneto svetainėje www.gmd.lt išsirink patinkančią vietą, registruokis ir sužibėk! Iškilus papildomų klausimų, prašome kreiptis el. paštu pavaduotoja@alytuskc.lt.

Alytaus kultūros centro informacija

„DZŪKIJOS VEIDAS“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite