Angle down Atgal

Garsaus Kauno restorano savininkės sūnaus sulaikymo mįslė: BMW rastuose maišuose narkotikai ar cementas?

Policija praneša, kad spalio 2 d. apie 11 val. Kaune, Jonavos g., sulaikytas vyro (g. 1984 m.) vairuojamas automobilis BMW X5.

Jame rasta ir paimta polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais, plastikinis indelis su 28 mėlynos spalvos tabletėmis (įtariama, kad tai – narkotinės medžiagos), legaliai laikomas pistoletas „Glock 19“, 37 šoviniai.

Tęsiant procesinius veiksmus, Jonavos rajobe, Gumbiškių kaime esančiuose minėto vyro namuose atliekant kratą rasti ir paimti legaliai laikomi revolveris „Arminus HW3“, pistoletas „ČZ 2075 RAMI“ bei 1473 įvairaus kalibro šovinių. Įtariamais uždarytas į areštinę.

Vėliau portalas „Kas vyksta Kaune“ pranešė, kad gausios policijos pajėgos suvažiavo prie Jonavos g. esančio populiaraus restorano „Floros simfonija“.

Skaitytoja portalui pranešė, kad pareigūnai prieš kelias valandas kratė kaip tik restorano savininko brolio „BMW“.

„Floros simfonijos“ vadovė Halina Tautkuvienė patvirtino, jog teisėsaugos akiratyje atsidūrė jos sūnus, tačiau teigė, kad kratos atliktos ne pačiame restorane, o greta esančiuose jos ir sūnaus namuose.

Visgi pareigūnai, anot moteris, nieko nerado, sujudimą ji įvertino kaip blefą ir žiniasklaidos išpūstą burbulą.

H. Tautkuvienė aiškino, kad policijos paimtuose maišuose buvo statybinės medžiagos, o restoranas šiuo metu veikia kaip įprasta.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite