Sportas2021 m. Vasario 10 d. 18:23

Garliaviškės apgynė čempionių vardą

164788

Vasario 6-7 dienomis Garliavos kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos rankinio federacijos taurės moterų rankinio varžybos.

Šeštadienį surengtos pusfinalio kovos, kur mūsų rajono komanda “CASCADA-HC Garliava SM” susitiko su Vilniaus RSK Eglė komandos rankininkėmis. Rungtynės buvo įtemptos iki paskutinės minutės, bet susitikimą laimėjo garliavietės rezultatu 34:33 (17:13). Pusfinalio rungtynėse puikiai sužaidė Kamilė Bušaitė, kuri pelnė komandai net 13 įvarčių, jai talkino Evelina Dževerakaitė - 7 taškai, po 5 tikslius metimus atliko Karolina Sparnauskaitė ir Emilė Aglinskaitė.

Ne ką mažesnės įtampa buvo ir sekmadienį, kur LRF moterų taurės finale vyko principinė kova tarp rajono moterų komandos “CASCADA-HC Garliava SM” ir  Kauno “ACME-Žalgiris”moterų komandos. Pirmas kėlinys pasibaigė lygiu rezultatu 11:11. Arši kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kai visai prieš pat finalinį teisėjų švilpuką, rezultatyvus Kamilės Bušaitės atliktas metimas, leido garliavietėms džiaugtis pergale. Prie šios įspūdingos pergalės prisidėjo Emilė Aglinskaitė 6 įvarčiais, Kamilė Bušaitė 5, po 4 pelnė Karolina Sparnauskaitė ir Evelina Dževerakaitė. Puikiai garliaviečių vartus gynė vartininkės Benita Šliupaitė ir Skirmantė Gečaitė, atkaklia gynyba talkino Martyna Ustilaitė ir Džoana Šiaučiūnaitė.

LRF taurės medaliais apdovanotos Kauno rajono “CASCADA-HC Garliava SM” moterų komandos žaidėjos Saulė Česnulevičiūtė, Kamilė Bušaitė, Inesa Slavėnaitė, Karolina Sparnauskaitė, Inesa Verbovik, Kamilė Ustilaitė, Džoana Šiaučiūnaitė, Martyna Ustilaitė, Skirmantė Gečaitė, Gabija Kleizaitė, Evelina Dževerakaitė, Benita Šliupaitė, Goda Bernackaitė, Mantė Voskresenskaja, Augustina Zalensaitė, Emilė Aglinskaitė, kineziterapiautė Saulė Salatkaitė ir treneriai Domantas Žalga ir Rita Urnikienė.