Gargždų „Bangos“ mergaitės tapo Lietuvos čempionėmis

Lietuva
Sauliaus Čirbos nuotraukos
Reporteris Santa Etaplius žurnalistas

Šventupės stadione surengtos 2008 m. gimusių žaidėjų finalinės varžybos, užbaigusios šiųmetį LMFA Lietuvos mergaičių futbolo čempionato sezoną.

Šešios komandos buvo suskirstytos į A ir B grupes. A grupėje lygių sau neturėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkės, rezultatu 10:0 įveikusios Marijampolės FC bei 3:1 – FK „Jonavą“. Antrą vietą grupėje užėmė jonavietės, 4:0 nugalėjusios Sūduvos atstoves.

B grupėje dvi pergales iškovojo Ukmergės SC komanda, įvaeikdama 1:0 Klaipėdos FM bei 2:0 Utenos FK „Utenį“. Antrą vietą grupėje užėmė klaipėdietės, 4:1 nugalėdamos uteniškes.

Čempionato 5 vietą užėmė marijampolietės, po pratęsimo 2:1 (1:1) įveikusios uteniškes. Maksimali intriga tvyrojo rungtynėsė dėl bronzos medalių – po pagrindinio rungtynių laiko tarp FK „Jonavos“ ir Klaipėdos FM rezultatas buvo 1:1, po pratęsimo – 2:2. Galop baudinių serijoje 4:2 taiklesnės buvo jonavietės.

Finalo rungtynės tarp dviejų „oranžinių“ komandų – FK „Bangos“ ir Ukmergės SC – buvo itin rezultatyvios. Pirmasis kėlinys pasibaigė 4:2 „Bangos“ komandos naudai, o antrajame gargždiškės įmušė dar tris įvarčius ir džiaugėsi triumfu.

LMFA Mergaičių futbolo čempionato organizatoriai dėkoja varžybų rėmėjui „Hummel“ už ilgalaikę paramą ir įsteigtus prizus komandoms.