Angle down Atgal

Gardžios ir sveikos sultys – praėjusio sezono kainomis

Šviežių sulčių mėgėjai šiemet nusiminę – dėl pavasarinių šalnų obuolių užderėjo mažai, tad kitais metais jų kainos gerokai šoktelės aukštyn. UAB „JDC prekyba“ vadovas Raimondas Zorkus šypsosi: įmonės spaudykloje ne tik spaudžiamos sultys iš klientų atsivežtų vaisių ir uogų, bet ir galima sulčių įsigyti. Džiugiausia – šviežios sultys dabar parduodamos praėjusio sezono kainomis, o perkant didesnį kiekį, penkias ir daugiau dėžių, taikoma papildoma 10 proc. nuolaida.

– Mūsų įmonė gali pasiūlyti gardžių ir sveikų sulčių, kurios yra spaustos iš desertinių obuolių „Auksis“. Taip pat jos gali būti sumaišytos su 100 proc. aviečių, juodųjų serbentų, aronijų, šaltalankių sultimis.

Šio sezono naujiena – parduodame pomidorų sultis, kurios pagamintos ne iš koncentrato ar pastos, o spaudžiant tikrus šviežius pomidorus. Pomidorų sultys yra pagardintos druska ir pipirais.

Visos mūsų sultys išpilstytos į firmines pastatomas pakuotes, kurių nereikia laikyti kartoninėse dėžėse. Šiuo metu klientai yra itin pamėgę pastatomas STAND UP POUCH tipo pakuotes su čiaupu.

Tokias pakuotes, kurių talpa 5 l, 3 l ar 1,4 l, labai patogu naudoti, laikyti šaldytuve. Be to, sultys dailiose patogiose pakuotėse gali būti gera dovana bet kokia proga.

Išbandykite kitokį sulčių skonį! Į mūsų spaudyklas galima atvykti su visa šeima. Nemokamai paskanavę sumaišytų sulčių, tikrai išsirinksite, o jei pageidausite, čia pat galėsite įsigyti Jums labiausiai patikusių.

Sultis spaudžiame:

Bačiūnų g. 55D, Šiauliai, tel. 8 618 21 524
Ventos g. 77, Kuršėnai, tel. 8 687 72 263

Darbo laikas (sezono metu): I–VII 9–19 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite