Angle down Atgal

Garbingo amžiaus jubiliatės

2019 metai Paliepių seniūnijoje prasidėjo jubiliejiniais gimtadieniais. Sausio 5 d. 90-metį atšventė Adolfija Jokubauskienė, gyvenusi Viduklės seniūnijoje, Antringio kaime, užauginusi dukrą, turinti anūką ir anūkę.

Jaunystėje moteris dirbo kolūkyje lauko darbininke, vėliau – miškų ūkyje valytoja. Dabar ji kartu su dukra dienas leidžia Blinstrubiškių socialinės globos namuose. Ankščiau giedojusi bažnyčioje, A.Jokubauskienė mielai lanko globos namų maldos kambarį, aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose.

Sausio 7 d. taip pat 90-ąjį jubiliejų sutiko Antosė Lukošienė, kilusi iš Mažosios Lietuvos. Ištekėjusi ji įsikūrė Paliepių seniūnijos Sujainių kaime. Kartu su vyru, kuris jau 10 metų yra iškeliavęs anapilin, užaugino 2 sūnus ir dukrą. Senolė džiaugiasi būriu anūkų ir proanūkių, ji – buvusi ilgametė bibliotekininkė, mylinti knygas, todėl ir dabar daug skaito. Jubiliatė visą gyvenimą mėgo austi ir megzti, savo mezginiais ir dabar džiugina savo artimuosius ir pažįstamus. Šiuo metu geros nuotaikos nestokojanti Antosė gyvena viena, labai mėgsta klausyti Lietuvos radiją, domisi politika, pati gamina valgį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite