Angle down Atgal

Garbingas vasario mėnesio jubiliejus

Pagarba žmogui – valstybės gyvavimo pamatas. Telšių rajono savivaldybės vadovai nuolat aplanko ir pagerbia asmenines sukaktis mininčius Telšių rajono gyventojus: tuos, kurie mini garbingus jubiliejus bei kitas sukaktis.

Tokie susitikimai – puiki proga pabendrauti su rajono gyventojais: išklausyti jų lūkesčius, prašymus ir tiesiog maloniai pasišnekučiuoti apie prabėgusius gyvenimo metus.

Gražų jubiliejų sutiko Telšių miesto gyventojas Leonas Kentra. Energingas, puikiai nusiteikęs Leonas svečius iš Telšių rajono savivaldybės pasitiko savo namuose, kuriuose jau žydi nuostabią šventę primenantys gėlių žiedai. L. Kentra švenčia 95-ąjį jubiliejų. Namuose senolis turi sportui skirtą dviratį, mėgsta skaityti laikraščius ir džiaugiasi kiekviena gyvenimo dovanojama galimybe.

L. Kentra turi du vaikus – sūnų ir dukterį, kurie gyvena ne Telšiuose, tačiau visada atvažiuoja pas tėvelį ir kartu leidžia kaip galima daugiau laiko.

Paklausus, kaip gi reikia sulaukti tokio garbingo jubiliejaus, L. Kentra su šypsena atsako, kad turbūt dėl to, jog visada užteko tiek, kiek turėjo. Jubiliato tėvelis kilęs iš Šilutės, tad Leonas save laiko tikru ir tvirtu žemaičiu.

Telšių rajono savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo sveikinimus ir palinkėjimus Leonui Kentrai perdavė ir gražaus jubiliejaus proga pasveikino savivaldybės mero pavaduotojas Kazys Lečkauskas bei Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite