Sportas2020 m. Lapkričio 10 d. 20:19

Galingu puolimu finišavusi „Dzūkija“ smogė „Šilutei“ ir žengė į antrą Citadele KMT etapą

Šilutė

LKL nuotr.

153720

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) artėja pirmojo etapo finišas, kuriame didelių netikėtumų kol kas nėra.

Alytaus „Dzūkija“ namuose 98:66 (26:23, 24:16, 17:15, 31:12) sutriuškino „Šilutę“ ir nesulaukusi intrigos žengė į antrąjį turnyro etapą. Pirmą mačą alytiškiai laimėjo 5 taškų skirtumu (76:71).

„Dzūkija“ jau nuo pirmosios rungtynių dalies primetė savo taisykles varžovams ir palengva ėmė toli nuo jų. Kuomet komandas skyrė taškas (28:29), alytiškiai surengė atkarpą 12:1 ir taip pabėgo 40:31. Buvo epizodų, kai „Šilutė“ priartėdavo (48:55), tačiau tik trumpam, nes „Dzūkija“ greitai atstatydavo dviženklį pranašumą ir paskutiniame kėlinyje padėjo tašką bet kokiai intrigai.

9:0 – tokiu spurtu paskutinį ketvirtį pradėjo alytiškiai, tuo tarpu šilutiškiai sugebėjo surinkti tik pora taškų, kol šeimininkai skirtumą vertė triuškinančiu – 80:56. Puolime puikų kėlinį žaidusi Alytaus ekipa pergalę įtvirtino galingu finišu.

Kol kas nėra aišku, kas bus „Dzūkijos“ varžovai kitame Citadele KMT etape.