Angle down Atgal

Gaisrai kyla ir dėl neblaivių asmenų

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai per dvi pastarąsias dienas gesino degantį namą, automobilį. Vienas parnešimas apie gaisrą buvo melagingas.

Antradienį 15 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Marijampolės savivaldybės Balsupių kaime, Ežero 2-ojoje gatvėje, dega namas. Atvykę gaisrininkai pamatė liepsnojantį medinį sodo namelį. Jo savininkas jau buvo išbėgęs iš degančio namo. Vyrą medikai dėl nudegimo išvežė į Marijampolės ligoninės Priėmimo skyrių.

Per gaisrą nudegė namo stogas, nuardyta viena namo siena, vandeniu sulieti namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys tiriamos. Ugniagesiai neatmeta versijos, kad neblaivus šeimininkas galėjo užsnūsti su neužgesinta nuorūka, jis pats sako esą namelį padegė.

Sasnavos seniūnijos Purviniškės kaimo Vinčų gatvėje užsidegė automobilio „VW Golf“ variklio skyrius. Apsilydė plastmasinės variklio skyriaus detalės.

Ugniagesiai nustatė, kad pranešimas apie degantį namą Šunskų miestelyje, Varpo gatvėje, buvo melagingas. Galimai neblaivų namo savininką apklausė policijos pareigūnai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite