Angle down Atgal

„Gairelitoje“ sunkiai sužalotas žmogus

Kiek daugiau nei prieš savaitę Radviliškyje esančioje įmonėje „Gairelita“ buvo sunkiai sužalotas darbininkas. Tyrimą dėl nelaimės atlieka tiek policija, tiek darbo inspekcija.

Kaip pranešė ikiteisminį tyrimą dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimo pradėjusi Šiaulių apskrities policija, spalio 1 dieną, 10 valandą 15 minučių, Radviliškyje, Žironų gatvėje, UAB-ės „G“ gamybinėse patalpose, darbo metu plaktukinio malūno įrenginyje buvo sužalotas darbuotojas, gimęs 1969 metais. Nukentėjusysis dėl potrauminio šoko, šlaunikaulio, blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimų gydėsi Radviliškio ligoninės ortopedijos traumatologijos skyriuje.

Kaip nurodė darbo inspekcija, darbuotojas turėjo atlikti malūno techninės priežiūros darbus. Prieš pradėdamas dirbti išjungė įrenginį, tačiau jo neišjungė iš pagrindinio įvado, ir įlipo į įrenginio vidų. Atėjęs kitas įmonės darbuotojas nematydamas, kad viduje yra kolega, įrenginį įjungė, bet išgirdęs riksmą, išjungė ir informavo atsakingus asmenis. Įvykio metu techninės priežiūros darbuotojas buvo sunkiai traumuotas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite