Gabiausių vaikų, jų pedagogų apdovanojimo akimirkos. Petro Ivanovo nuotraukos
Angle down Atgal

Gabiausiems moksleiviams, jų pedagogams – apdovanojimai

Nors karantinas ir pakoregavo mūsų visų gyvenimus, bet Tarptautinę vaikų gynimo dieną rajono Savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko įspūdingas renginys, kuriame apdovanoti septyni Zarasų rajono mokiniai, tarptautiniuose ar respublikiniuose konkursuose, čempionatuose, turnyruose užėmę pirmąsias vietas.

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai Justė Sipavičiūtė ir Paulius Kasparavičius bei Zarasų Sporto centro ugdytiniai Martynas Andrejevas, Kamilius Jusys, Arnas Pumputis, Simonas Sapnovas ir Robertas Šmeižius apdovanoti ne tik piniginiais prizais, bet ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius paruošę pedagogai Andželika Vitkūnienė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja, ir Vytautas Kasparavičius, Zarasų sporto centro karate treneris, apdovanoti mero padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Susirinkusius mokinius ir jų tėvelius, pedagogus sveikino Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Meras, sveikindamas mokinius bei jų tėvelius ir pedagogus, pasidžiaugė puikiais mokinių pasiekimais garsinant Zarasų rajoną Lietuvoje ir už jos ribų. Palinkėjo valios ir kantrybės kelyje į naujas pergales. Kartu meras renginio dalyvius pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena ir palinkėjo visiems jauniesiems zarasiškiams augti darniose, saugiose ir laimingose šeimose.

Rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Inga Cibulskienė apgailestavo, kad visų 90 gabiausių ir talentingiausių mūsų rajono vaikų negalėjome pakviesti į šį renginį. Nepaisant to, pagal Zarasų rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo nuostatus jie bus apdovanoti piniginiais prizais. Savo auklėtiniais gali didžiuotis „Ąžuolo“ gimnazija, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, Zarasų sporto centras, Zarasų meno ir Zarasų profesinė mokyklos.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite