Angle down Atgal

G. Surplys: sekmadienį bus paimama mažiau koronaviruso mėginių mobiliuose punktuose

Visuomenės informavimo grupės (VIG) vadovas Giedrius Surplys sako, kad sekmadienį mobiliuose koronaviruso tyrimų punktuose bus paimama mažiau mėginių, kad būtų panaikintas laboratorijų atsilikimas.

„Sekmadienį mobiliuosiuose punktuose bus registruojama mažiau pacientų, kad laboratorijos galėtų sumažinti savo atsilikimą ir tie mėginiai, kurie anksčiau paimti, būtų ištirti. Mane patikino, kad nė vieno mėginio galiojimas nepasibaigs ir visi jie bus ištirti“, – penktadienį Vyriausybėje surengtoje spaudos konferencijoje sakė G. Surplys.

Kartu jis informavo, kad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) artimiausiu metu nustatys tvarką koronaviruso laboratorijoms.

„Artimiausiu metu SAM nustatys tvarką laboratorijoms dėl to, kurie mėginiai turėtų būti tiriami prioriteto tvarka. Tai priklausys nuo to, kokius simptomus jaučia asmuo, kaip rimtai jis serga, kokiai rizikos grupei priklauso ar nepriklauso. Kad visiems būtų aišku, kodėl vienas mėginys ištiriamas greičiau, kitas – šiek tiek lėčiau“, – pridūrė G. Surplys.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite