Angle down Atgal

G. Paluckas apie frakcijos balsavimą dėl interpeliacijos A. Dulkiui: pirmiausia turime išklausyti atsakymus

Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Gintautas Paluckas teigia, kad frakcijos nariai dar nėra nusprendę, kaip balsuos dėl sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio interpeliacijos. Anot G. Palucko, vis dar laukiama ministro atsakymų, o tik tada bus priimami atitinkami sprendimai.

„Pirmiausia turime išklausyti atsakymus į interpeliacijoje užduotus klausimus. Juos išklausę, mes balsuosime atvirai, palaikome-nepalaikome, pakankami-nepakankami, o po to, priklausomai nuo rezultato, gali būti ir slaptas balsavimas“, – pirmadienį po susitikimo su A. Dulkiu Seime kalbėjo G. Paluckas.

ELTA primena, kad pirmadienį socialdemokratų partijos frakcijos nariai susitiko su sveikatos apsaugos ministru A. Dulkiu. Susitikimo metu buvo aptarta gydymo įstaigų tinklo reforma, paslaugų prieinamumas bei perteklinės mirtys.

Po susitikimo G. Paluckas teigė, kad socialdemokratų inicijuotas susitikimas nėra susijęs su interpeliacija, todėl tai neprisidėjo prie vienokio ar kitokio sprendimo priėmimo.

„Šio susitikimo su interpeliacija mes tikrai niekaip nesiejame, nes čia mėginame ministrui padėti susigaudyti, kokioje stadijoje yra visa šita reforma. Jeigu ji yra tokia, kokia yra dabar ir bus atnešta į Seimą, tai jos neliks, ją sudaužys ir pozicija, ir opozicija“, – kalbėjo socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas.

„Interpeliacija yra susijusi su kitais klausimais, su pandemija, šių klausimų nekėlėme ir nelietėme, nes pandemijos ateina ir praeina, o visas sveikatos paslaugų teikimas bus aktualus ir po pandemijos, todėl turi būti atskirai panagrinėjamas. Kai ateis reforma į Seimą, pasitikėjimo ja tikrai nepadidino“, – pridūrė G. Paluckas.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite