Angle down Atgal

G. Nausėda žada atrasti laiko L. Kukuraičiui bei G. Surpliui: ministrams gali būti karšta

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda neatmeta galimybės susitikti su žemės ūkio ministru Giedriumi Surpliu bei socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu. G. Nausėda juokavo, kad ministrams turi daug klausimų, todėl su jais susitiks tik atvėsus orams.

„Ministrams gali būti karšta, nes klausimų labai daug. Netikslinga su jais būtų susitikti, kuomet už lango 35 laipsniai šilumos. Palauksiu kol šiek tiek atvės ir visus klausimus jiems pateiksiu. Manau, kad tikrai atrasime laiko su jais susitikti", - teigė jis.

Išrinktasis prezidentas G. Nausėda yra minėjęs, kad daugiau klausimų nei įprasta tarp visų dabartinės Vyriausybės narių turėtų socialinės apsaugos ir darbo ministrui L. Kukuraičiui ir žemės ūkio ministrui G. Surpliui.

Vėliau išrinktasis prezidentas patikslino, kad nė vienam dabartinės Vyriausybės ministrui neturi tokių priekaištų, kurie neleistų kalbėtis dėl tolesnio jų darbo Ministrų kabinete. Pasak jo, net ir anksčiau įvardinti ministrai, kuriems jis pirmiausia turėtų klausimų, savo pareigas galėtų tęsti, jei atsakytų į rūpimus klausimus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite