Angle down Atgal

G. Nausėda susitiks su I. Šimonyte: įvertins visą kandidatų į ministrus sąrašą

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienio ryte susitiks su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte. Kaip yra informavusi Prezidentūra, susitikimo metu turėtų būti aptartas Vyriausybės kabineto formavimas. Šalies vadovas taip pat turėtų pranešti, kurie I. Šimonytės pasiūlyti kandidatai į ministrus Prezidentūros filtrų nepraėjo.  

Ketvirtadienį prezidentas užbaigė susitikimų su kandidatais užimti ministrų postus I. Šimonytės vadovaujamoje Vyriausybėje ciklą.

Prezidentūrai antradienį pakartojus, kad jai pateiktame kandidatų į ministrus sąraše netinka kelios pavardės, paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė užsiminė, kad, prezidentui atmetus kurį nors kandidatą į ministrus, centro dešinės koalicijos partijoms gali tekti koreguoti pasiskirstytas atsakomybių sritis.

Viešojoje erdvėje kalbama, kad šalies vadovui netiko į sveikatos apsaugos ministrus siūloma Arūno Dulkio ir į susisiekimo ministrus teikiamo Kasparo Adomaičio kandidatūros.

ELTA primena, kad premjeras ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti jos programą. Vyriausybė gauna įgaliojimus veikti, kai Seimas posėdyje dalyvaujančių narių balsų dauguma pritaria jos programai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite