Angle down Atgal

G. Nausėda suabejojo I. Šimonytės politiniu stuburu

Kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda pareiškė abejonę konkurentės Ingridos Šimonytės politiniu stuburu ir drąsa pareikšti savo nuomonę. Pasak G. Nausėdos, ji, būdama finansų ministre, kiek G. Nausėdai esą yra žinoma, nedrįso prieštarauti tuomečio ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus valiai.

“Mano konkurentė, kiek man žinoma, prieš savo partijos valią, prieš Vyriausybės vadovo Andriaus Kubiliaus valią niekada nestojo, nors kai kurie šitos Vyriausybės sprendimai buvo tiek kontraversiški, kad iki šiol nenurimsta aistros ir kalbama, ar mums krizės įveikimo politika nekainavo brangiai ir nekainavo daug daug brangiau nei kaimyninei Latvijai„ - sakė G. Nausėda, atsakydamas į klausimą DELFI TV studijoje, kuo jis skiriasi nuo I. Šimonytės.

Pats kandidatas teigia esąs “žmogus, kuris gali, jeigu reikia ir jeigu mato būtinybę, stoti prieš srovę ir pasakyti savo nuomonę, kuri nesutaps su daugumos nuomone„. Tuo metu kandidatė į prezidentus I. Šimonytė, sako G. Nausėda, būdama finansų ministre, esą savo politinės nuomonės tvirtumo neparodė.

“Jeigu ji turėjo savo tvirtą stuburą ir tvirtą poziciją, tuo metu ji galėjo tai (pasipriešinti Vyriausybės valiai. - ELTA) padaryti. Ir jeigu nebūtų radusi pritarimo, galėjo netgi atsistatydinti, jeigu tikrai manė, kad Lietuvos žmonių interesai yra pažeisti, bet ji to nepadarė„, - sakė G. Nausėda.

ELTA primena, kad įtampa tarp kandidatų pastaruoju metu yra padidėjusi dėl kausimų, susijusių su rinkimų kampanijos išlaidomis. Kandidatės į šalies vadovus I. Šimonytės štabo vadovas Paulius Lukauskas kreipėsi į VRK dėl kandidato į prezidentus G. Nausėdos politinės kampanijos finansavimo bei stebėsenos.

Tuo metu G. Nausėdos štabo komunikacijos vadovas Aistis Zabarauskas tikino, kad keliami klausimai yra politiškai motyvuoti ir atsakymų į juos neteikia.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite