Angle down Atgal

G. Nausėda: S. Skvernelis, prieš priimdamas sprendimą atsistatydinti, turi imtis pažadų įgyvendinimo atsakomybės

Reaguodamas į premjero Sauliaus Skvernelio pažadus atsistatydinti, sėkmės pirmajame rinkimų ture sulaukęs ekonomistas Gitanas Nausėda teigia, kad S. Skverneliui reikia daugiau laiko apmąstyti susiklosčiusią situaciją.

„Aš gerbiu tokį jo apsisprendimą, bet kuriuo atveju tikrai norėtųsi su juo pasišnekėti apie tai, kaip jis vertina susiklosčiusią situaciją ir kokie yra tie jo planai“, - pirmadienį surengtoje konferencijoje sakė G. Nausėda.

„Aš pirmiausia vadovaujuosi tuo, kad Lietuvos žmonės suteikia pasitikėjimo mandatą konkrečiai partijai, ji suformavo valdančiąją daugumą, ir tai buvo padaryta (...) vienai kadencijai, ir tikrai būtų nelabai solidu, jeigu partija imtų blaškytis arba imtų sieti savo tolimesnio buvimo valdžioje perspektyvą su kitų rinkimų rezultatais“, - sakė G. Nausėda.

Premjero sprendimas pralaimėjus rinkimus trauktis, pasak jo, yra gerbtinas, tačiau valstybėje turėtų būti svarbiausia stabilumas.

„Vien tiktai prezidento pastangomis to stabilumo pasiekti neįmanoma, turi būti ir pačios partijos pasirengimas dirbti valstybei“, - teigė kandidatas, pridurdamas, kad dar yra per anksti stumdyti postų kėdes, ir premjeras, kuris rinkimų metu pateikė daug pažadų, turėtų imtis atsakomybės.

Antrasis Prezidento rinkimų turas vyks gegužės 26 d. kartu su Europos Parlamento rinkimais.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite