Angle down Atgal

G. Nausėda: rinkimų kampanijoje buvo pakankamai ryškių ginčų

Kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda sako, kad rinkimų kampanija nebuvo nuobodi – joje, anot kandidato, buvo įdomių momentų ir pakankamai ryškių ginčų.

Sekmadienio vakarą žurnalistams G. Nausėda taip pat sakė manąs, kad rinkimų kampanija buvo aukšto lygio.

„Buvo daug dalykinių diskusijų, bet, matyt, jas lėmė tai, kad žmonės nori sužinoti, ką kandidatai į prezidentus galvoja socialiniais, ekonominiais klausimais. Kad jos (diskusijos. - ELTA) buvo nuobodžios, nesutikčiau. Manau, kad buvo ir įdomesnių intrigų, įdomesnių momentų ir tam tikrų pasikeitimų nuomonėmis, pakankamai ryškių ginčų ir dėl kai kurių praeities klausimų, ir dėl ateities vizijų“, - žurnalistams sakė G. Nausėda.

Jis sakė, kad pirmasis jo darbas būtų suformuoti Vyriausybę bei pradėti galvoti apie ilgalaikį nacionalinį susitarimą tarp politinių partijų šaliai svarbiose srityse.

„Pirmiausia norėčiau suformuoti Vyriausybę. Tai svarbu, turint omeny, kad turėtume turėti tam tikrą Vyriausybės tęstinumą, stabilumą. Įdomus klausimas dėl asmenybių, kas užims ministro pirmininko poziciją. Tada pradėsiu galvoti apie nacionalinį susitarimą. (...) Tokiose srityse kaip sveikatos apsauga mums labai reikia ilgalaikių susitarimų tarp daugelio politinių partijų, kad pasiektume ilgalaikių tikslų“, - kalbėjo G. Nausėda.

Paklaustas apie santykius su Rytų kaimynais, G. Nausėda sakė norįs šioje srityje būti diplomatiškas, tačiau, jo teigimu, jei situacija Ukrainoje nepasikeis, santykius su Rusija ir Baltarusija gerinti bus sudėtinga.

„Norėčiau būti diplomatiškas ir naudoti formuluotes, kurios galėtų šiek tiek skirtis nuo tų, kurios buvo prieš tai naudotos, bet fundamentalūs aspektai dėl mūsų santykių su Rusija, Baltarusija priklausys nuo to, kas nutiks Ukrainoje. Jei Ukrainoje situacija bus panaši, bus labai sudėtinga gerinti santykius su Rytų kaimynais“, - kalbėjo G. Nausėda.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite