Angle down Atgal

G. Nausėda ragina atidėti pasisėdėjimus draugų ar artimųjų būryje

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina žmones atidėti šventes ir pobūvius su draugas ir artimaisiais, kad koronaviruso plitimas šalyje aprimtų.

„Aš tikrai labai raginčiau žmones padaryti tai, ką galima padaryti net neįdedant didesnių pastangų. Mes visi turime gražių tradicijų šeimos rate, gimtadienių šventimo prasme, bet galbūt šiandien atėjo toks metas, kai tuos jaukius pasisėdėjimus platesniame draugų būryje galime šiek tiek atidėti (...). Pirmiausia tam, kad (virusas – ELTA) neplistų mūsų artimoje aplinkoje“, – sakė prezidentas.

G. Nausėda taip pat pažymėjo, kad Vyriausybės trečiadienį paskelbtos COVID-19 suvaldymo priemonės yra reikalingos, ir Lietuvos gyventojai turėtų į jas žvelgti rimtai.

„Todėl laikykimės tų reikalavimų, kurie yra nustatyti, nenumokime į juos ranka, manydami, kad tai yra nerimti reikalavimai, kad jie nieko nepadeda. Patikėkite, jeigu mokslininkai sako, kad tai padeda, reiškia, tai ir padeda. Ir sakau dar kartą, atsisakykime kai kurių galbūt smagių tradicijų vien tam, kad jau artimoje ateityje galėtume gyventi saugiau, laisviau ir komfortiškiau“, – teigė prezidentas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite