Angle down Atgal

G. Nausėda: pritariu COVID-19 suvaldymui Vyriausybės skirtoms priemonėms

Prezidentas Gitanas Nausėda sako pritariantis trečiadienį Vyriausybės įvestoms COVID-19 suvaldymui skirtoms priemonėms.

„Pritariu priemonėms, kurios yra skirtos koronaviruso suvaldymui. Tik problema yra ta, kad mes galbūt galėjome kitais būdais, t. y. atsekamumą, izoliavimą, apsaugos priemonių laikymąsi, pasiekti geresnį rezultatą, ir mums šiandien nereikėtų imtis tokių drastiškų sprendimų“, – teigė prezidentas.

Reaguodamas į anksčiau premjero Sauliaus Skvernelio išsakytą kritiką, kad prezidentas rodo per mažai lyderystės kovoje su koronavirusu, G. Nausėda teigė, kad lyderystės pakanka, tačiau kartais skiriama per mažai dėmesio priemonėms, kurių imasi Prezidentūra.

„Lyderystė pasireiškia nuolat, tik galbūt kartais pritrūksta dėmesio tiems žingsniams, kurių mes imamės. (...) Priminsiu mūsų apsilankymą Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC), kuriame nutarėme, kad kariuomenės pajėgos gali įsitraukti padėti civilinei valdžiai spręsti klausimus, susijusius su skambučių centrų, su židinių atsekimu. Nes NVSC specialistai tiesiog nebesusitvarko su darbo krūviu, patiria milžinišką psichologinę įtampą. Vakar taip padariau, praktiškai šis sprendimas yra priimtas kariuomenės lygiu, reikia tik kreipimosi“, – tikino G. Nausėda.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite