Angle down Atgal

G. Landsbergis pažėrė kritikos valdantiesiems, pasigedo prezidento ryžto

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderis Gabrielius Landsbergis partijos Tarybos posėdyje kritikavo valdančiųjų sprendimus pandemijos laikotarpiu bei pasigedo prezidento Gitano Nausėdos įsikišimo kai kuriais klausimais.

„Šiandien jausmas einant gatvėje, paupiu ar parku, galvojant apie šių metų balandį, jausmas toks, lyg balandis buvo praeitais metais. Tačiau žinios apie besitęsiančios pandemijos bangą kelia didelį nerimą. Kaip bus, pamatysime, tačiau tam tikras išvadas galime pasidaryti“, – šeštadienį posėdyje sakė G. Landsbergis.

„Milijardai skolintų eurų bus išdalinta žmonėms. Ne tada, kai to labiausiai reikėjo krizės įkarštyje, bet prieš pat rinkimus. Tai kartu bus ir žodžio laisvės išmėginimas – spauda per sunkmetį gavo dideles dotacijas iš valstybės. Tikslas kilnus, tik ar netaps tai savicenzūros apynasriu“, – kalbėjo TS-LKD lyderis.

Jis taip užsiminė ir apie prezidento G. Nausėdos atsakomybę dėl valstybės biudžeto ir susitarimo su Baltijos valstybėmis dėl Astravo atominės elektrinės (AE).

„Pro akis praleidžiame svarbiausius dalykus. Bekariaujant vos nebuvo pasirašyta sutartis su Baltijos kaimynais dėl prekybos Astravo AE energija, pažeidžiant mūsų įstatymą. Mes vis dar nesame matę, kaip atrodo šių metų Lietuvos biudžetas. Lygiai taip pat nėra aišku, ar pakaks pinigų kitų metų biudžete esamiems įsipareigojimams. Čia žodį galėtų tarti ir Lietuvos Respublikos prezidentas. Kitas biudžetas, kaip ir kita Vyriausybė, bus ir jo atsakomybė“, – teigė G. Landsbergis.

Antradienį TS-LKD prezidiumas patvirtino galutinį reitinguotą daugiamandatės apygardos sąrašą. Jame – 241 pavardė.

Pirmoje vietoje yra Ingrida Šimonytė, antroje – Gabrielius Landsbergis, trečioje – Laurynas Kasčiūnas, ketvirtoje – Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė, penktoje – Paulius Saudargas, šeštoje – Arvydas Anušauskas, septintoje – Agnė Bilotaitė, aštuntoje – Audronius Ažubalis, devintoje – Jurgis Razma, dešimtoje – Monika Navickienė.

Elta

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite