Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Futbolo aikštelėje – Lietuvai akredituotų gynybos atašė ir Krašto apsaugos sistemos karių rungtynės
Sportas2017 m. Spalio 12 d. 14:16

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

16913

Spalio 11 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje surengtos Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė ir Krašto apsaugos ministerijos/Lietuvos kariuomenės (KAM/LK) komandų futbolo rungtynės. Draugiškas rungtynes keturių taškų skirtumu laimėjo krašto apsaugos sistemos futbolininkai.

Foto galerija:

Užsieniečių komanda buvo sudaryta iš aštuonių valstybių – Baltarusijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Gruzijos, Lenkijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Ukrainos – atstovų. Krašto apsaugos sistemai atstovavo Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės kariai ir Lietuvos karo akademijos kariūnai.

Po pirmojo rungtynių kėlinio KAM/LK komanda laimėjo rezultatu 6:1, tačiau antrajame kėlinyje užsieniečiams pavyko grąžinti intrigą rungtynėse ir prisivyti priešininkus. Rungtynes laimėjo Lietuvos karių komanda rezultatu 10:6.

Kaip sakė renginio organizatoriai, Krašto apsaugos ministerijos tarptautinių ryšių ir operacijų departamentas, ne pirmą kartą surengtų rungtynių tikslas – stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą per neoficialius renginius, susitikti su kolegomis neformalioje aplinkoje, stiprinti komandinį darbą ir draugystę bei plėtoti ryšius.