Angle down Atgal

Frazės, kuriomis sudaužote mamos širdį

Kartais supykę ir nepagalvoję pasakome mamoms tokių žiaurių žodžių, nuo kurių sudūžta jų širdys. Ko ir kodėl negalima sakyti mamoms?

1 "Neturiu laiko"
Mama nešiojo jus 9 mėnesius po krūtine, nemiegojo naktimis, dirbo kelis darbus, kad nupirktų jums madingus sportinius batus. Ji kėlėsi auštant, kad išvirtų jums pietus, nors būtų mielai ilgiau pamiegojusi. Ir ji niekada jums nepasakė, kad neturi jums laiko.
2. "Nekenčiu tavęs"
Mama jus myli. Nesvarbu, kas beatsitiktų, nesvarbu, ar jūs verslininkas, ar visiškas nevykėlis, nuolat prašantis jos pinigų.
3. "Šito aš nevalgysiu"
Tai atsikelk, ir pats pasigamink. Nes mama kelias valandas praleido prie viryklės, kol tai pagamino. Nepatinka? Pabandyk pats, gal pavyks geriau.
4. "Pati mane tokiu užauginai"
Mama gal ir klydo, jus auklėdama, tačiau ji norėjo, kad užaugtumėte geras žmogus. Ir jei manote, kad turite trūkumų, jūsų valioje save perauklėti.
5. "Tu niekada nemylėjai tėčio"
Jei ji būtų nemylėjusi tėčio, tu nebūtumei gimęs.
6. "Tėvas teisingai padarė, kad metė tave"
Tai baisiausia, ką galima pasakyti moteriai. Nes ji kažkada taip pamilo tavo tėtį, kad panoro turėti vaiką nuo jo. O klaidų darė abu, tiek mama, tiek tėtis. Kai tėtis mamą paliko, ji labai kentėjo. Laistė ašaromis pagalvę per naktis. Ir turbūt iki šiol tebeverkia.
7. "Tu vistiek nesuprasi"
O jei tu klysti? Mama visada stengiasi suprasti, kad pateisintų tavo elgesį.
8. "Tu per mažai skaitai"
O žinai, kiek ji perskaitė skelbimų, kad nupirktų jūsų namus? O kiek ji perskaitė kulinarinių receptų, kad pagamintų tau skanų maistą?
9. "Tu neišsilavinusi. Nelįsk"
Bet mama iš gyvenimo išmoko tiek, kad tu net nesusapnuosi. Ir savo "menku išsilavinimu" sugebėjo uždirbti pinigų, kad dabar tu galėtum mokytis aukštojoje mokykloje.
10. "Atleisk, aš neatvažiuosiu į tavo gimtadienį"
Kiekviena mama išgyvena sunkų laikotarpį, suvokusi, kad jos vaikai užaugo ir palieka namus. Nes ji visus 18 metų galvojo apie jus, ir jai kyla klausimų, kaip teks gyventi toliau, vienai pačiai.
11. "Nepaskambinau, nes buvau labai užimtas"
O mama sirgo, jautėsi vieniša, vos pratempė iki pensijos, skolinosi pinigų iš kaimynės jau trečią kartą per mėnesį.
12. "Tu nepakankamai mane mylėjai"
Mylėjo, kaip mokėjo. Nors gal ir ne taip, kaip jums reikėjo, bet - visa širdimi.
13. "Prastai atrodai"
Mama pirmiausia moteris, todėl kritikuoti jos išvaizdą, reiškia ją įžeidinėti. Ir SPA ji nelanko gal todėl, kad jai nepakanka pinigų?
14. "Per atostogas važiuosiu prie jūros, o ne pas tave"
Labai gaila. Nes mama taip nori sugrįžti į tuos laikus, kai visi namų kambariai buvo pilni vaikų juoko, o prie stalo susėsdavo visa šeima.
15. "Tu sugriovei mano gyvenimą"
To mamai negalima sakyti niekada. Negalima ir viskas. Be komentarų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite