Angle down Atgal

„Forum Cinemas“ gali grįžti į Panevėžį: vyksta derybos dėl kino teatro įrengimo

Nebaigtą statyti mokyklos pastatą kartu su žemės sklypu už 224 tūkst. eurų įsigijusi bendrovė „JK Ranga“ neskuba griauti mokyklos ir jau turi planų, kas bus įrengta nebaigtame statyti pastate. Pilėnų mokyklą Panevėžio miesto savivaldybė gegužę iš 26 karto pardavė aukcione.

Nebaigtos statyti mokyklos pastate pirkinio savininkų planų projekte numatyta įrengti pramogų ir prekybos centrą, kuriame atsirastų vieta ir kino teatrui „Forum Cinemas".

Kino teatrų tinklui Lietuvoje „Forum Cinemas" nuo gegužės mėnesio pradėjęs vadovauti Gintaras Plytnikas naujienų portalui JP patvirtino, kad ruošiasi grįžti į Panevėžį.

„Svarstomas toks planas, bet negaliu 100 procentų garantuoti, kad taip įvyks. Vyksta derybos su bendrove „JK Ranga“. Galima sakyti, kad tai preliminarūs planai. Pasiūlymas - įdomus. Antra vertus, tikimės, kad planas buvusios mokyklos pastate įrengti prekybos ir pramogų centrą pavyks. Be to, sugrįžti į Panevėžį norime. Juolab kad tą žadėjome, o pažadus reikia įgyvendinti“, sakė G. Plytnikas.

Lietuvoje „Forum Cinemas" veikia nuo 2002 metų ir yra Suomijos kompanijos „Finkino" dalis. 2018 metais visuose „Forum Cinemas" kino teatruose Lietuvoje apsilankė beveik 3 mln. žiūrovų.

Kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ Panevėžyje veikė 11 metų ir iš prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ išsikraustė balandžio 25 dieną.

Vietoj „Forum Cinemas“ kino filmus panevėžiečiams nuo rugpjūčio 10 dienos pradėjo rodyti „Apollo Cinemas“.

Nebaigtą statyti Pilėnų mokyklą už 224 tūkst. eurų įsigijusios bendrovės „JK Ranga“ vadovas Arnoldas Kleiba naujienų portalui JP aiškino, kad vienas iš variantų nuomoti 7 000 kv. m pastatą su 3,10 ha teritorija.

„Svarstome, planuojame ir pastato nuoma vienas iš variantų. Investicinį projektą, kas planuojama įrengti nebaigtame statyti mokyklos pastate, rengsime patys. Dėl žemės paskirties keitimo problemų nebus. Manau, kad iki 2022 metų, jei viskas judės pagal planą, projektas bus įgyvendintas. Šiame gyvenamajame rajone trūksta pramogų ir prekybos centro“, sakė A. Kleiba ir pristatė projekto planą.

„Pastate bus pramogų ir prekybos centras, kuriame planuojama įkurti kino teatrą „Forum Cinemas“. Šis kino teatras gali grįžti į Panevėžį. Be to, bus ir kavinės, ir parduotuvės, ir vaikų žaidimo kambariai. Pastatas labai patogioje vietoje, netoli miesto centro“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite