„Fortūnos“ krepšininkės paliko „Šiaulių-Universitetą“ be pergalių

Klaipėda

Vytauto Petriko nuotr.

67688

Pirmajame kėlinyje dominavusi Klaipėdos „Fortūna“ (2 pergalės/5 pralaimėjimai) „Multigyn“ moterų krepšinio lygoje pasiekė antrąją pergalę ir svečiuose 69:57 (28:6, 15:18, 17:10, 9:23) pranoko „Šiaulių-Universiteto“ (0/7) krepšininkes, kurioms pirmosios pergalės dar teks palaukti.

Susitikimas prasidėjo Brigitos Gudelionytės 5 taškais paeiliui, tuomet Lina Mikelevičienė ir Ligita Tamutytė pelnė dar po du taškus ir viešnios iš karto šovė į priekį 10:1.

Šeimininkės savo paskutiniuosius taškus pirmajame kėlinyje pelnė iki jo pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, o po to sekė „Fortūnos“ atkarpa 14:0, po kurios klaipėdietės užtikrintai pirmavo 28:6.

Visas rungtynes kontroliavusi „Fortūna“ vadeles atleido paskutiniajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 9:23. Vis tik pranašumas buvo pakankamai didelis ir intriga į rungtynes grįžusi nebuvo.

„Fortūnos“ komandoje rezultatyviausiai žaidusi Lina Mikelevičienė pelnė 17 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

Šiaulių ekipoje 13 taškų surinko Dominyka Paliulytė.