FK „Šilalė“ pergalingai pradėjo savo pasirodymą Čempionų lygoje

Tauragė

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

97926

Vakar Slovėnijos mieste Maribore 2018 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionai FK „Šilalė - Prolain“ pradėjo savo žygį Socca Čempionų lygos turnyre ir jį pradėjo pergalingai!

C grupėje žaidžianti Šilalės komanda debiutavo tokio rango turnyre ir debiutas neprisvilo. Atėnų „Magkoufana“ ekipą jiems pavyko nugalėti rezultatu 4:2.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė greitais įvarčiais, o FK „Šilalės“ gretose pasižymėjo Laurynas Danielius. Taip pirmasis kėlinys ir pasibaigė – rezultatu 1:1.

Antrajame kėlinyje FK „Šilalė - Prolain“ savo persvarą jau įrodė ir po trijų žaibiškų atakų jau pirmavo 4:1. Du kartus pasižymėjo puolėjas Vytas Kurmis, o kartą – Vytautas Žukauskas, kuriam asistavo tas pats V. Kurmis. Būtent tuos tris įvarčius ir siūlome pasižiūrėti žemiau esančiame video!

Graikijos ekipa rungtynių pabaigoje dar pelnė vieną įvartį, tačiau tai nesutrukdė FK „Šilalei“ iškovoti pirmosios pergalės.

Šiandien Šilalės ekipa užbaigs grupių etapą ir sužais likusias dvi rungtynes. Pirmosios prasidės 11 valandą Lietuvos laiku prieš Kapelos „Ekosen“ (Slovėnija), o antrosios – 16 valandą prieš Budapešto „National Iron Team“ (Vengrija).

Priminsime, kad Socca Čempionų lygoje iš viso varžosi 24 komandos iš 16 skirtingų Europos valstybių.