Angle down Atgal

Finansų ministrė lankysis migrantų apgyvendinimo vietoje Varėnos rajone

Finansų ministrė Gintarė Skaistė ketvirtadienį lankysis migrantų apgyvendinimo vietoje Varėnos rajone, taip pat susitiks su kelių savivaldybių merais dėl apgyvendinimo finansavimo klausimų.

„Turime užtikrinti, kad savivaldybės pasirūpintų minimaliais nelegalių migrantų poreikiais, apsieinant be komforto. Tuo pačiu vykstame dialogo ir bendro sutarimo su merais, jog savivaldybių išlaidos bus kompensuotos – savivaldybės tikrai nėra paliktos vienos kovoje su viena iš Baltarusijos režimo hibridinio karo priemonių“, – BNS atsiųstame komentare teigė G. Skaistė.

Ministrė vizito metu apžiūrės apgyvendinimo vietą Vydenių kaime, kur mokykloje apgyvendinta dalis į Lietuvą atvykusių neteisėtų migrantų.

Po to Varėnos savivaldybėje ji susitiks su Alytaus miesto ir rajono, Druskininkų, Lazdijų rajono, Švenčionių rajono merais ir Šalčininkų rajono atstovais dėl nelegalių migrantų apgyvendinimo finansavimo klausimų.

Susitikimuose taip pat dalyvaus finansų viceministras Gediminas Norkūnas, vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovo pavaduotojas Vidas Mačaitis ir Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio Lietuva yra paskelbusi ekstremalią situaciją.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite