Angle down Atgal

Finansų ministerija davė leidimą perleisti SGD terminalo veiklą „Klaipėdos naftos“ antrinei bendrovei

Bendrovė „Klaipėdos nafta“ gavo Finansų ministerijos leidimą perleisti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo Klaipėdoje veiklą, kaip turtinį kompleksą į antrinę bendrovę „SGD terminalas“.

SGD terminalo veikla perleidžiama didinant „SGD terminalas“ įstatinį kapitalą piniginiu ir nepiniginiu įnašu – išleidžiant iš viso 997,5 tūkst. „SGD terminalas“ naujų akcijų, kurių kiekvienos akcijos nominali vertė yra 1 euras. Bendra minimali emisijos kaina - 25,8 mln. eurų, o maksimali – 28,8 mln. eurų, skelbiama „Nasdaq Baltic“ biržoje.

Taip pat Finansų ministerija išdavė leidimą suteikti korporatyvinę garantiją bendrovei Hoegh LNG Klaipėda ir HOEGH LNG LTD už dukterinės bendrovės įsipareigojimų, prisiimtų pagal 2012 m. kovo 2 d. laivo-saugyklos nuomos sutartį, vykdymą.

Kaip ELTA jau rašė, bendrovė „Klaipėdos nafta“, valdybos iniciatyva ir sprendimu, birželio 27 d. šaukia neeilinį visuotinį akcininkų susirinkimą. Jame bus svarstomas SGD terminalo veiklos perleidimas į antrinę bendrovę „SGD terminalas“.

Akcininkų susirinkime taip pat bus svarstoma suteikti „Klaipėdos naftos“, kaip patronuojančios bendrovės, garantiją bendrovėms „Hoegh LNG Klaipėda“ ir „HOEGH LNG LTD“ už „SGD terminalas“ įsipareigojimų vykdymą pagal laivo nuomos sutartį, kurios bendra suma neviršytų 310 mln. JAV dolerių.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite