Angle down Atgal

Finansinis suderinamumas tarp Zodiako ženklų

Ar ir jūsų šeimoje kada nors kilo barnių dėl pinigų? Gali būti, kad esate nesuderinami finansiškai.

Avinas. Jūsų impulsyvumas neretai nuveda jus į finansines problemas, nors ir patys suprantate, kad privalote atskirti žodžius „noriu“ ir „perku“. Būtent todėl turėtumėte laikytis atokiau nuo Šaulių, kurių apetitas nuotykiams prilygsta jūsiškiam, tad jie jums tikrai nepadės laikyti piniginės užsegtos.

Jautis. Paprastai labai protingai žiūrite į pinigus, bet net ir Jaučiai kartais nutrūksta nuo pavadžio, ypač kai pajunta konkurenciją iš pašalės. Įgimtas išdidumas užvaldo šiuos žmones kaskart, kai reikia įrodyti, jog jie nėra prastesni už kitus ir gali sau leisti tiek pat daug. Skorpionai iškelia į paviršių šią jūsų silpnybę, tad su jais bendraujant verta atminti, kad ir jūsų piniginė ne bedugnė.

Dvyniai. Dvynių finansinę situaciją galima apibūdinti anekdotu „pinigai ateina ir išeina, išeina, išeina“. Jums labai sunku atsispirti naujoms madoms, tad perkate viską, nesvarbu, reikia jums to daikto ar ne. Prasčiausią įtaką jūsų finansiniam saugumui daro Vandenis. Pagaliau ištraukite savo galvas iš fantazijų pasaulio ir pagalvokite, kaip apmokėti susikaupusias sąskaitas.

Vėžys. Vėžių saugumo poreikis reiškia, kad jie paprastai yra neblogi namų ekonomai. Vis tik Vėžiai yra linkę prisitaupyti juodai dienai kur kas daugiau nei kiti žmonės, ypač jei kalbame apie Žuvis. Šio ženklo atstovams nesuprantama, kaip galima kažkam taupyti, o ne skirti visus turimus pinigus kokiai nors labdarai. Nors Žuvys gali jus išmokyti atjautos, nesileiskite įkalbami švaistyti savo pinigus tam, kas jums ne prie širdies.

Liūtas. Liūtai pinigus laiko galios šaltiniu, tad jiems svarbu visada kišenėje turėti laisvų pinigų. Tačiau šio ženklo žmonėms kaip niekam kitam būtina susilaikyti nuo pagundos pirkti prabangesnius daiktus nei galite sau leisti. Nors geru skoniu pasižyminčių Svarstyklių patarimai gali jums praversti, atminkite, kad jų aukšti grožio standartai ne visada atspindi jūsų galimybes.

Mergelė. Jūsų sugebėjimas išsirinkti kokybiškiausią prekę leidžia džiaugtis tikrai puikiais pirkiniais, bet kartais užsimirštate ir nusiperkate daugiau negu reikia. Šioje situacijoje jums visai nereikia žmogaus, kuris temptųsi jus už rankos į dar vieną prabangią parduotuvę, tad verčiau venkite apsipirkinėjimų su Avinu. Neleiskite jų impulsyviam elgesiui nuvesti jus į finansinį krachą!

Svarstyklės. Svarstyklės nebūtų Svarstyklės, jeigu be perstojo nesvarstytų. Nors tai kartais sutaupo jums pinigų, dažniau nutinka taip, kad pražiopsote puikius pasiūlymus, nes pernelyg ilgai laukėte geresnių. Jaučio ženklo atstovai dar labiau apsunkintų šią jūsų dilemą, kadangi stoiškiausias Zodiako ženklas paprastai laiko įsikibęs pinigų tol, kol tampa absoliučiai būtina juos išleisti. Jaučiai spaus jus apskritai nieko nepirkti – nebent tai būtų prabangi dovanėlė jiems patiems.

Skorpionas. Skorpionams svarbiausia kokybė, ir nors brangesnė prekė dažnai tikrai yra geresnė investicija už kelias pigias, įsivertinkite savo galimybes. Jeigu norite išsaugoti sveiką protą, neapsipirkinėkite su Liūtu. Šie žmonės lygiai taip pat įsitikinę, kad jie nusipelno to, kas geriausia, tad ir jus skatins pirkti tai, kam neturite lėšų.

Šaulys. Jums patinka viskas, kas nauja, kas kitokio, kas įdomaus. Esate žmogus, kuris pirma nusipirks safarį į Afriką, ir tik tada pažiūrės, kiek sumokėjo. Tad saugokitės neigiamos Vėžio įtakos – ši švelni siela pritars, kas jums reikia visų tų brangių dalykų, ir nesulaikys jūsų nuo finansinio sabotažo.

Ožiaragis. Turbūt versliausias Zodiako ženklas moka pasirūpinti tiek savimi, tiek savo artimaisiais. Vis tik su kai kuriais žmonėmis sutarti dėl finansinių dalykų gali būti sudėtinga, pavyzdžiui, su Dvyniais, kurių moto „pirk dabar, galvok vėliau“ prieštarauja visiems jūsų įsitikinimams.

Vandenis. Kadangi nesate smarkiai prisirišę prie materialaus pasaulio, jums visiškai nepatinka žmonės, kurie zirzia ir liepia apmąstyti kiekvieną išleistą centuką. Galbūt todėl jums sunku jausti finansinę darną su Mergelėmis. Žinoma, jeigu pamiršite savo skirtumus, gali būti, kad apsipirkinėdami sutarsite visai šauniai, bet tam prireiks daugybės kompromisų!

Žuvys. Nors jūsų atsiribojimas nuo materialių dalykų kitiems atrodo pavojingas, Žuvys gimė po laiminga žvaigžde, tad tol, kol neleidžiate pernelyg išsiderinti jūsų pajamų ir išlaidų balansui, puikiausiai išlaviruojate tarp visų tų nuobodžių sąskaitų. Tačiau Žuvis erzina visi, kurie į pasaulį žiūri per šaltą logikos prizmę, tad jums sunku kalbėtis su tokiais praktiškais žmonėmis kaip Ožiaragiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite