Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „On the Rocks“ (2020)

Sofia Coppola kuria filmus, kurių negali nežiūrėti. Patinka ar ne – jau kiekvienam savo.

„On The Rocks" man yra filmas – emocija. Tuo panašus į „Pasiklydę vertime". Tik pastarasis – ilgesys ir vienatvė, o čia – meilė ir savęs paieškos, bandymai susirinkti save iš nauja.

Dviejų mergaičių motina psichologė išvarginta buities kasdienybės, praranda įkvėpimą rašyti ir ima neištikimybe įtarinėti savo vyrą. Apie savo nuogąstavimus prasitaria lovelasui tėvui, o šis, nė nesuabejojęs neištikimybės faktu, pasiūlo dukrai tuo įsitikinti pačiai ir pasekti sutuoktinį...

Apie naujai iškeptos šeimos pasaką, kuri prasideda vestuvių naktį nuogos nuotakos romantišku šuoliu į baseiną ir išsirutulioja į begalinį išmėtytų vaikų žaislų rankiojimą, atžalų vežiojimą į mokyklas, užsiėmimus, maisto gaminimą, dantukų valymą, daugybės kasdienių poreikių tenkinimą. Dovanas, virtusias puodų rinkiniais.

Apie skirtingą atskirų kartų, vyro ir moters požiūrį, sampratą. Stereotipus. Gyvenimą, netelpantį į kito žmogaus suvokimo rėmus, nes kiekvienas einame savo keliu.

Pagaliau apie universalų norą būti mylimam. Vieninteliam visame pasaulyje. Bet kokia kaina, tad neišvengiant aukų ir klaidų. Apie begalinę tėvišką meilę ir akis, kuriose tu ir esi ta tobuloji žvaigždė.

Nuostabi muzika, puikiai (ir vėl) vaidinantis S. Coppolos akivaizdžiai mėgstamas Billas Murray'us. Filmas, tarsi slystantis lengvai ir be sukrečiančių įvykių, tačiau neleidžiantis savęs pamiršti. Todėl taip, neabejotinai vertas peržiūros.

Apžvalgos autorė Asta Sara

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt9606374/

Daugiau recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite