Angle down Atgal

Fiksuoja skaitytojai: sutvarkytame Kalniečių parke sklinda akis ir gerklę graužiantys kvapai

Kauniečiai džiūgauja sutvarkytais miesto parkais, tačiau atkreipia dėmesį, jog parko prieigose esantys sandeliai ar gamyklos gali apkartinti apsilankymą šiose erdvėse. Štai vienas pilietiškas kaunietis pastebėjo, kad Kalniečių parke juntamas stiprus kvapas, kuris galimai sklinda iš šalimai esančių sandėlių kaminų.

„Ketvirtadienį besilankant Kalniečių parke, kiek paėjus, keistai aštriai pradėjo akis ir gerklę graužti. Oro sąlygos neblogos, tai parke padaugėjo žmonių. Aš gyvenu Dainavos rajone, kadangi šis parkas didžiausias ir geriausiai įrengtas, atvažiuojame dažnai. Vaikštome žaidžiame, mama pailsi nuo vaiko, kol tėtis su vaiku parke“, – nemalonią patirtį mėgiamame parke pasakojo kaunietis Egidijus.

„Šis parkas fainas, sutvarkytas, turintis aikšteles, pritaikytas net mažiausiems vaikučiams… (ko kiti parkai neturi). Mano dukrai metai ir vienas mėnuo. Kiek pasvaičiojus, kadangi dukra dar nekalba, savo „uch“ ir rankos mostu nukreipė link supynių. Toliau ką užfiksavau, man net protu nesuvokiama, ar taip galima elgtis ir čia normalu?“, – apie nufilmuotą vaizdinę medžiagą kalbėjo jis.

Kaunietis neatmetė galimybės, kad galbūt tai galėtų būti ir šildymo sezono padariniai, mat oro sąlygos gan prastos, kad išsklaidytų kylančius dūmus, o jei vėjas palankus, tai tiesiai link žaidimų aikštelių ir nešami šie dūmai, tačiau ar taip turėtų būti.

Egidijaus teigimu, jis kreipėsi į Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrių, pranešė, kad informacija persiųsta inspektoriams. Kaip nurodė kaunietis, esą panašūs skundai jau buvo pranešti apie šioje vietoje veikiančią įmonę ir kylančius kvapus.

Susisiekus su Aplinkos apsaugos departamento atstove Jurgita Jasiūniene, ji patikino, kad nurodytu adresu esančioms įmonėms departamentas skundų nėra gavęs.

Ji taip pat pasiūlė, kad gyventojai, pamatę galimą taršą, iš karto skambintų 112 arba Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu 8 (5) 273 2995, kad pareigūnai galėtų laiku nuvažiuoti ir patikrinti šiais erdves.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite