Angle down Atgal

Festivalis „Sportas visiems 2019“ Palangoje

Festivalis „Sportas visiems“ gegužės pabaigoje jau 25 kartą visus sukvietė į Palangą. Jame dalyvavo daugiau nei 7 tūkst. dalyvių, programa buvo itin įvairi, net virš 70 skirtingų sporto renginių, konkursų, varžybų laukė festivalio dalyvių.

Sportas neturi amžiaus ribų: sportuoja nuo lopšio iki garbingo amžiaus sulaukusių senjorų. Todėl gegužės 24 d. linksmai nusiteikusios senjorų klubo linijinių šokių narės ir palaikomoji komanda susirinkome prie įprastinės mūsų išvykų vietos – Kaišiadorių kultūros centro.

Atvyko autobusas, susėdome į netrumpą kelionę link Palangos. Nuotaika gera – pasiruošusios sportui ir šokiams. Palanga sutiko mus su saule, nors Kaišiadorys išlydėjo vos ne su lietumi. Su gera nuotaika įsikūrėme savo gyvenamosiose vietose. Laukė didelis pasiruošimas, mankšta, šokių repeticijos.

Viskas vyko Palangos miesto stadione. Šventė prasidėjo pavakare – dalyvių eisena – nuo Jūratės ir Kastyčio skvero į Palangos miesto stadioną. Dalyvių buvo tiek daug, kad užpildė visą J. Basanavičiaus gatvę. Lietuvos linijinių šokių kolektyvai laukė ateinančių Palangos miesto stadione. Ten vyko šventės atidarymas. Kitą dieną vyko daug sportinių gatvės renginių.

Čia daugiau dalyvavo jaunimas. Mūsų linijinių šokių moterų kolektyvas laukė savo pasirodymo Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje. Ir šokėjos, ir palaikomoji komanda nerimavo, tikėjomės kuo geresnio pasirodymo.

Pagaliau atėjo laikas mūsų šokėjų pasirodymui. Šokome visi, nes negalėjome atsispirti tokiam geram muzikos ritmui. Šaunuolės mūsų šokėjos pasirodė puikiai – joms plojo visi žiūrovai. Po renginio jautėsi nuovargis, nes tikrai daug buvo įdėta darbo pasiruošimui. Kadangi vakaras buvo laisvas, vaikštinėjome po gražius parkus, prie Baltijos jūros „gaudėme“ saulę, grožėjoms jūros bangomis.

Gegužės 26 dieną įvyko šventės uždarymas. Dar turėjome dvi dienas poilsio, tad užteko ir ant smėlio pagulėti, ir šaltoje jūroje pabraidyti, ir po garsiąją J. Basanavičiaus gatvę pasivaikščioti. Gegužės 28-osios rytas buvo apsiniaukęs ir lietingas, bet mūsų nuotaika buvo gera. Atėjo laikas judėti link namų. Pakeliui užsukome į Kretingą, aplankėme muziejų, Žiemos sodą, kuris įkurtas 1875 metais, Juozapo Tiškevičiaus rūmus.

Pasivaikščiojusios po rūmų parką, su gera nuotaika, pilnos įspūdžių keliavome namo. Dėkojame Lietuvos linijinių šokių asociacijos prezidentei Joanai Bartaškienei. Didelias ačiū mūsų senjorų klubo pirmininkei Genovaitei Šidiškienei. Mes be jos – kaip vaikų darželio auklėtiniai be aukėtojos. Labai ačiū, Genovaite, už šią kelionę ir apskritai už visas keliones, kurias tenka pačiai suruošti.

Janina Andriūnienė

A. Švenčionienės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite