Angle down Atgal

Fenotipologas G. Švetkauskas: „Kai baigiasi trejų metų narkozė, prasideda gyvenimas“

Šio sekmadienio TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ bus ypatingai įdomi tiems, kurie dar nesutiko savo gyvenimo meilės ir tiems, kurie svarsto, ar šalia esantis žmogus iš tiesų yra jų antroji pusė. Laidos svečiui fenotipologui Giedriui Švetkauskui pakanka vos kelių sekundžių, kad suprastų, koks žmogus yra šalia jo, tačiau, kaip sako jis pats, fenotipologija tik modeliuoja tendencijas – ji likimo nenubrėš.

Stebuklingo santykių recepto paieškos

Laidos vedėja Kristina Rimienė teirausis svečio, ar yra stebuklingas receptas, o gal taisyklė, galinti padėti teisingai išsirinkti antrąją pusę, juk šiais laikais skiriasi daugiau nei pusė porų. Fenotipologas pirmiausia patars suprasti savo charakterį, išsiaiškinti, koks esi, tuomet – suprasti kito žmogaus būdą. Svarbu išsiaiškinti, ar jie vienas kitą papildantys, lygiaverčiai.

Anot svečio, galbūt skambės ciniškai, tačiau žiūrint į 20-30 metų bendro gyvenimo perspektyvą tie dalykai yra labai svarbūs, juk „kai baigiasi narkozė, trunkanti trejus metus, prasideda realus gyvenimas“.

Ne paslaptis, kad neretai, norėdami rasti partnerį, žmonės bando keisti savo prigimtį, charakterį, ypač tai būdinga moterims, kurioms įdiegtas stereotipas, jog tikra moteris turi būti namų židinio puoselėtoja. Tačiau šeimai tikrai bus ne į naudą,teigia laidos svečias, jei valdinga ir aktyvi moteris plėšrūnė, gyvenantis su vyru, nepajėgiančiu spėti su ja, ims save keisti.

„Reikia priimti savo charakterį tokį, koks jis yra ir nefantazuoti. Jeigu vyras šeimoje yra numeris du, galios prasme, tai reikia suprasti, kad jis yra numeris du ir nesitikėti iš jo to, ko jis negali duoti. Pakeisti charakterio bruožų nepavyks. Kad ir kiek taksas besistengtų greičiau lakstyti, jis į gyvenimo pabaigą dobermanu netaps“, - patars fenotipologas.

Vidinio geidulio galia

Laidos svečias, paklaustas, ar turi perspektyvų santykiai, kai aistra gimsta iš pirmo žvilgsnio, atsakys tiesiai šviesiai: būna visaip, juk šeima – tai uždaroji akcinė bendrovė. Vienas yra direktorius, kitas – komercijos direktorius, o šio UAB apyvarta turi augti, kad būtų iš ko auginti būsimus vadybininkus (vaikus).

Neretai pasitaiko, kai pagal visuotinai priimtus standartus graži moteris sulaukia kur kas mažiau dėmesio iš priešingos lyties atstovų, nei ne tokia įspūdinga moteris. Fenotipologas tai aiškina vidinio geidulio nebuvimu.

„Graži moteris, neturinti polinkio kūniškiems, seksualiniams malonumams, vidinio geidulio ir provokatoriaus bruožų, gali susilaukti mažiau dėmesio nei ta, kuri, kad ir ne tokia graži, yra su išreikštu polinkiu malonumams, su hiper seksualumo ir provokatoriaus bruožais. Paskui tokią vyrai šniūrais eina, nes yra tam tikri seksualumą apsprendžiantys kriterijai, nesusiję su išoriniu grožiu“, - neslėps fenotipologas G. Švetkauskas, pridurdamas, kad žmonės ir be fenotipologijos gali nugyventi puikų gyvenimą, jei pasirenka tinkamą porą klausydami savęs.

Ryškios spalvos ne tik jausmuose

Nubudus gamtai ryškių spalvų ir žiedų kuo daugiau norisi ir namuose, tad rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja K. Rimienė sukurs nuostabią vasara dvelkiančią namų interjero detalę, galinčią papuošti spalvomis ir kvapais kiekvienus – tiek laukimo, tiek meilės kupinus - namus. Šiai kompozicijai sukurti ji naudos putų poliesterolio burbulą, stabilizuotas, spalvotas samanas, pagrindinis akcentas bus ryškūs žiedai, o hiperikos uogos ir žaluma neleis suabejoti, kad pačius nuostabiausius dalykus galime sukurti patys.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadienį 10 val. per TV3.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite