Angle down Atgal

Europos judumo savaitei – Druskininkų mokinių tarybos iniciatyvos

Europos judumo savaitės metu Druskininkų savivaldybės mokinių taryba (DSMT) pakvietė dalyvauti akcijose „Kelias į mokyklą“ ir „Išpiešk žingsniais Druskininkus“. Konkursų dalyviai kūrė trumpus filmukus ir, naudodamiesi laisvalaikio programėlėmis, savo nueitais žingsniais ar ekologiškomis priemonėmis nuvažiuotais kilometrais kūrė GPS „piešinius“.

Nugalėtojus Druskininkų savivaldybės, Druskininkų sporto centro, Velvetti ir Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „AQUA“ prizais „Turizmo dienų 2019“ šventėje Snow Arenoje apdovanojo DSMT pirmininkė Greta Jakubauskaitė ir Druskininkų jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas.

Geriausiu „Kelio į mokyklą“ video buvo išrinktas Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 1a klasės kūrybinės komandos darbas, o balsavimas socialiniuose tinkluose lėmė Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos 1C klasės pergalę – vedini mokytojos Alinos Bikulč ir mokinių tėvelių, jie ne tik dalyvavo abejose DSMT organizuotose inciatyvose, bet ir kituose judumo savaitės renginiuose.

Europos judumo savaitė vyksta kasmet rugsėjo 16–22 d. Ši Europos iniciatyva ragina didelius ir mažus miestus steigti ir remti tvarias transporto priemones bei siūlyti žmonėms išbandyti alternatyvas automobiliams.

Greta Jakubauskaitė, įteikdama apdovanojimus, pažymėjo, kad pagrindinis DSMT tikslas buvo pasiūlyti patrauklias veiklas ir paskatinti pažvelgti į judumo savaitę kūrybingai, o Juozas Kazlauskas džiaugėsi aktyviu dalyvavimu judumo savaitės akcijose ir palinkėjo, kad tokios kūrybiškos iniciatyvos užkrėstų noru nuolat puoselėti tvaraus judėjimo idėjas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite