Angle down Atgal

eTwinning projektas Virtual Trip

2018-2019 mokslo metais Šiaulių universiteto gimnazija vykdė eTwinning projektą Virtual Trip, kuriame dalyvavo devyni 9-11 klasės mokiniai. Šis projektas baigia pasiekti finišo tiesiąją. Mokiniai bendravo su Valensijos mokykla iš Ispanijos – drauge kūrė virtualias fotografijas.

Vasario mėnesį tiesioginėje konferencijoje gimnazistai bendravo su Valensijos mokiniais, atsakinėjo į iš anksto paruoštus klausimus. Projekto metu moksleiviai dirbo savarankiškai poromis, dalinosi žiniomis panaudodami naujausias technologijas, programėles. Dalyvavimas projekte suteikė ne tik specifinių žinių dirbant su technologijomis, bet ir padėjo patobulinti anglų kalbos žinias. Kaip galutinį produktą gimnazistai sukūrė Kahoot Quiza apie Lietuvos ir Ispanijos tradicijas, papročius, šventes. ŠU gimnazijos mokiniai sukūrė du filmukus, pristatančius gimnaziją, jos veiklas, tradicijas.

Mokytoja Giedrė Šidlauskienė Turkijoje vykusiame tarptautiniame eTwinning seminare pristatė klausytojams, kaip buvo vykdomos veiklos, papasakojo, kaip pavyko įvykdyti iškeltus tikslus ir uždavinius. Dar vienas pristatymas vyko ŠU gimnazijoje, kur projekte dalyvavę mokiniai 9-ų klasių gimnazistams pristatė projektą, vykdymo eigą ir rezultatus. Kitais mokslo metais startuos su nauju projektu Books Are Alive.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite