Angle down Atgal

Etaplius.lt iššūkis #trispalviaiLietuvai: spalvos, bendrystė ir vertingas prizas

Lietuvos gimtadienis – visų mūsų gimtadienis. Tų, kurie kuria Lietuvai, augina Lietuvai, auga Lietuvai. Auginate verslą ir mūsų visų gerovę? Fotografuokitės, kokie #trispalviaiLietuvai esate ir siųskite nuotraukas mums! Visi kartu išrinksime #etapliusiššūkis laimėtojus.

Valstybinės šventės vis labiau jungia bendruomenę, ugdo pilietiškumą ir bendrystę. Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją švęskime kartu! Ne tik su šeima, bet su visa Lietuva, su tais, kurie augina pridėtinę vertę mūsų šaliai.

Kviečiame visas įmones dalyvauti iššūkyje #trispalviaiLietuvai. Fotografuokitės pasipuošę vėliavos spalvomis savo biuruose ir iki kovo 11 dienos siųskite nuotraukas paštu redakcija@etaplius.lt.

Kelkite nuotraukas į savo Facebook ar Instagram puslapius ir žymėkite #trispalviaiLietuvai #etapliusiššūkis. Iššūkį perduokite savo kolegoms, draugams, o gal ir konkurentams. Juk smalsu, kaip jie pasirodys?!

Kovo 11-ąją Jūsų nuotraukas paskelbsime Etaplius.lt Facebook puslapyje. Daugiausiai „like“ surinkusi nuotrauka laimės vertingą prizą Jūsų įmonei – 200 eurų vertės reklamos paslaugas www.etaplius.lt.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite