Angle down Atgal

Estijoje koronavirusas pareikalavo pirmosios gyvybės, Rusijoje užfiksuotos dvi mirtys

Estijoje koronavirusas pareikalavo pirmosios gyvybės: trečiadienį mirė Taline hospitalizuota pagyvenusi moteris, pranešė Sveikatos apsaugos valdybos atstovas.

„Reiškiame nuoširdžią užuojautą artimiesiems. Tai emociškai labai sunki ir nepaprastai liūdna akimirka. Tai rodo, kad turime tęsti kovą su viruso plitimu“, – sakė Arkadijus Popovas, vyriausiasis medicinos pareigūnas Sveikatos apsaugos valdybos krizių būstinėje.

83-ejų moteris kovo 20 dieną buvo paguldyta vienoje Talino ligoninėje. Ji taip pat sirgo lėtine širdies liga.

„Turime būti pasirengę, kad dėl šio viruso Estijoje gali mirti daugiau žmonių, todėl labai svarbu susilaikyti nuo artimo kontakto su pagyvenusiais žmonėmis ir lėtinėmis ligomis sergančiais žmonėmis. Saugokime savo pagyvenusius žmones ir silpnesnės imuninės sistemos žmones – atsiribojimas nuo žmonių yra kritiškai svarbus visų pirma jiems“, – teigė A. Popovas.

Trečiadienį apie dviejų asmenų, sirgusių koronavirusu, mirtį pranešė ir Rusija.

„Du pagyvenę pacientai, kuriems buvo nustatytas koronavirusas, mirė Maskvoje“, – pranešė Rusijos sostinės sveikatos departamentas. Pranešime taip pat nurodoma, kad tie asmenys sirgo pneumonija ir turėjo kitų komplikacijų.

Rusija nėra patvirtinusi nė vieno mirties tiesiogiai nuo koronaviruso atvejo, ir kol kas neaišku, ar bus pripažinta, kad šias dvi mirtis lėmė virusas.

Šioje šalyje užfiksuoti 658 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Praėjusią savaitę Maskvos sveikatos pareigūnai pranešė apie vienos koronavirusu užsikrėtusios moters mirtį, bet vėliau patikslino, kad ji mirė dėl kraujo krešulio, o ne nuo viruso.

Antradienį Maskvos sveikatos departamentas teigė, kad kitos pagyvenusios moters, kuri mirė miesto užkrečiamųjų ligų ligoninėje, koronaviruso testas iš tikrųjų buvo neigiamas, o jos mirties priežastis buvo vėlyvos stadijos vėžys.

Prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį, kitą dieną po apsilankymo Maskvos ligoninėje, kurioje yra gydomi COVID-19 pacientai, kreipėsi į tautą, pabrėždamas epidemijos rimtumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite