Esportas: NBA 2K20 turnyre į viršų nugalėtojų taurę kėlė Aironas Vinickas

Alytus

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

148519

Šeštadienio rytą šešioliką varėniškių skubėjo į sporto centrą, kur buvo žaidžiamas NBA 2k20 turnyras, kuris rengiamas jau trečią kartą mūsų mieste. Šešioliką žaidėjų pasiskirstė į keturias grupes, iš kurių nugalėtojai žengė į pusfinalius ir kovojo dėl medalių bei čempionų taurės.

A grupėje geriausiai sekėsi Neidui Juoniui, kuris atstovavo San Antonio „Spurs“ ekipą ir iškovojo 3 pergales iš tiek pat galimų.

Lygiai tokiu pat pergalingu keliu B, C ir D grupėse nuėjo Aironas Vinickas („Wizards“), Deividas Levuta (Pelicans“) ir Eitaras Andrijauskas („Grizzlies“).

Po grupių varžybų buvo apdovanoti keturi dalyviai, kurie grupėse užėmė antrąsias vietas. Varėnos sporto centro sportinės veiklos vadybininkas Motiejus Baublys įteikė puodelius su NBA simbolika – Dovydui Lisauskui, Žygimantui Navickui, Justinui Baubliui ir Eventui Valentukevičiui.

Pirmajame pusfinalyje D grupės nugalėtojas Eitaras Andrijauskas su Jono Valančiūno vedama „Grizzlies“ komanda 37:24 nugalėjo A grupės lyderį Neidą Juonį, kuris valdė „Spurs“.

Antrajame pusfinalyje buvo kur kas daugiau intrigos, kur po permainingos kovos, trijų taškų skirtumu Deividą Levutą įveikė Aironas Vinickas (27:24).

Kovoje dėl bronzos Deividas Levuta su Naujojo Orleano „Pelicans“ 49:28 nušlavė San Antonio „Spurs“ ir jų šeimininką N.Juonį.

Didžiajame finale, dviejų draugų akistatoje triumfavo ir NBA 2k20 čempionų titulą rezultatu 39:36 iškovojo Aironas Vinickas įveikęs praėjusios vasaros identiško turnyro nugalėtoją Eitarą Andrijauską. Pastarasis laimėjo šio turnyro naudingiausio žaidėjo (komandos) titulą – per visą turnyrą įmetė 186 taškus.