Angle down Atgal

ESO: trečiadienio vakarą be elektros dar yra apie 25 tūkst. namų ūkių

Trečiadienio vakaro, 19 val., „Energijos skirstymo operatoriaus" (ESO) duomenimis, dėl iškritusio gausaus šlapio sniego visoje Lietuvoje be elektros yra apie 25 tūkst. namų ūkių. Daugiausiai skirstomojo elektros tinklo gedimų fiksuojama Vilniaus ir Utenos regionuose.

Vilniaus regione fiksuota apie 10,1 tūkst. gedimų, Utenos regione - apie 8,5 tūkst., Alytaus regione - apie 5 tūkst., Kauno regione apie 1 tūkst., Panevėžio regione apie 200.

Trečiadienį elektros energijos tiekimas atnaujintas apie 300 tūkst. klientų. Beveik pusė gedimų sutvarkyta prijungiant nuotoliniu būdu arba automatikos pagalba.

Gedimai šalinami toliau - ESO specialistai dirba pilnu pajėgumu. Mobilizuotos tiek operatyvinės brigados, tiek kiti padaliniai. Trečiadienį nuolat gedimus taisė iki 250 brigadų.

Situacija yra ypač sudėtinga dėl to, kad sniegas yra šlapias ir jo daug. Neatlaikę sniego svorio medžiai ar jų šakos lūžta ir virsta ant skirstomojo elektros tinklo linijų. Remonto darbams trukdo ir tai, kad kai kur technika iki gedimų tiesiog neprivažiuoja per sniegą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite