Angle down Atgal

Ernestas Pilypas lieka rungtyniauti Šiauliuose

Šiandien į pirmąją treniruotę susirinkusi FA „Šiauliai" ekipa pratęsė bendradarbiavimą su saulės miesto ekipoje pastaruosius tris sezonus rungtyniavusiu Ernestu Pilypu. 

Iš Šiaulių kilęs Ernestas praėjusiame sezone tapo vienu iš svarbiausių komandos žaidėjų gynybos grandyje. Komandos vicekapitonas Pirmoje lygoje iš viso sužaidė 26 rungtynes, pelnė 3 įvarčius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei net 12 kartų sugebėjo išsaugoti savo vartus „sausus".

Saulės mieste savo profesionalaus futbolininko karjerą pradėjęs futbolininkas savo karjeroje yra ragavęs ir Europos lygos duonos, kuomet su FC „Šiauliai" ekipa kovojo kvalifikacijos etape.

Dešiniajame krašte dažniausiai rungtyniaujantis 31-erių gynėjas savo karjeroje taip pat yra rungtyniavęs „Neubrandenburg 04" (Vokietija), „Stal Rzeszow" (Lenkija), „Kruojos", „Kauno Žalgirio" bei „Pakruojo" ekipose. Žaidėjas taip pat yra gynęs ir Lietuvos garbę Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinėje.

„Visų pirmiausia, tai neturėjau minčių išvykti kažkur kitur, o antra - norėjosi toliau tęsti pradėtus darbus ir augti kartu su šia komanda. Šioje komandoje turėjau tris tikrai įdomius ir skirtingus sezonus, įsiminė ypač pirmasis, kai niekas nesitikėjo iš Pirmos lygos naujokų tokio žaidimo ir po pirmo rato buvome pirmi, gaila tik, kad neišlaikėme pastovumo iki sezono pabaigos ir finišavome šešti. Apskritai išskirti reikėtų nuoseklų ir kryptingą darbą niekur neskubant, susikoncentruojant į ilgalaikius tikslus ir jų siekiant. Smagu sugrįžti į aukščiausią šalies lygą po ilgo laiko tarpo, Pirmoje lygoje pripratome prie pergalių, tad tikiuosi, kad jų netrūks ir ateinančiame sezone. Asmeninis tikslas - stabilus sezonas, bei pagalba jaunesniems žaidėjams. Linkėjimai komandos jaunuoliui, Deividui (Šypsosi). Pasinaudodamas proga, norėčiau paskatinti visus palaikančius FA „Šiauliai" komandą dar gausiau lankytis stadione, nes kartu galime daugiau!", - kalbėjo šiauliečių gretose liekantis Ernestas Pilypas.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite