Erikas Kapočius garsino Ignalinos vardą respublikinėse plaukimo varžybose

Utena
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas

Du savaitgalius iš eilės Alytaus baseine vyko atkaklios kovos tarp pajėgiausių Lietuvos plaukikų. Balandžio 6–7 dienomis vyko Lietuvos jaunių – jaunimo pirmenybės, o balandžio 12–14 dienomis – Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.

Geriausias Ignalinos sportininkas Erikas Kapočius per šias dvi varžybas tris kartus lipo ant nugalėtojo pakylos ir vieną kartą liko trečias. Aukso medalius jaunimo tarpe Erikas iškovojo plaukdamas 200 m ir 400 m kompleksiniu plaukimu. Tokiose pat distancijose medalius ignalinietis iškovojo ir tarp suaugusiųjų – 400 m kompleksu jis tapo Lietuvos čempionu, o perpus trumpesnėje distancijoje iškovojo bronzą.

Neblogai pasirodė ir kiti mūsų plaukikai. Džiugas Karklelis jaunių tarpe iškovojo sidabrą plaukdamas 400 m kompleksiniu plaukimu, o tarp suaugusiųjų šią distanciją įveikė šeštas. Lietuvos suaugusiųjų čempionato finaliniuose plaukimuose taip pat plaukė: Dovilė Mikoliūnaitė (50 m krūtine – 5 vieta, 100 m krūtine – 6 vieta), Evita Mudėnaitė (50 m krūtine – 7 vieta), Eimantas Mačėnas (50 m krūtine – 14 vieta).